معاون استاندار فارس با بیان اینکه در استانداری فارس ۱۰۰ نفر استخدام می‌شوند گفت: این ۱۰۰ نفر با اولویت در فرمانداری‌ها و بخشداری‌های جدید تاسیس به کار گرفته می‌شوند.
کد خبر: ۹۳۵۵۷۹
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۵ 27 January 2021

تابناک فارس به نقل از تسنیم: عبدالرضا قاسم‌پور درباره آخرین وضعیت استخدام در دستگاه‌های استان فارس اظهار داشت:آزمون استخدامی با تمهیدات لازم و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سلامت کامل برگزار شد و نتایج در نیمه اول بهمن ماه اعلام می‌شود.

وی با بیان این که در نتایج اولیه 3 برابر ظرفیت را اعلام می‌کنند گفت: پس از آن نفرات نهایی با طی مراحل مصاحبه و گزینش استخدام می‌شوند که در تمامی دستگاه‌های استان فارس هم استخدام صورت می‌گیرد.

معاون استاندار فارس با بیان این که در استانداری فارس 100 نفر استخدام می‌شوند افزود: این 100 نفر با اولویت در فرمانداری‌ها و بخشداری‌های جدید تاسیس به کار گرفته می‌شوند.

 

قاسم‌پور با بیان این که سال گذشته 7 فرمانداری و 17 بخشداری در استان فارس راه‌اندازی شده است، بیان کرد: یک بخشداری جدید هم امسال راه‌اندازی شد یعنی ظرف یک سال 7 شهرستان و 18 بخشداری تاسیس کردیم.

وی عنوان کرد: 100 نفر نیرو برای این فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها از طریق آزمون استخدامی در نظر گرفتیم که شروع به کارشان هم برای سال آینده است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار