به همت سربازان گمنام امام زمان عج سپاه جهرم و بازرسان بسیج اصناف این شهرستان طی رصد اطلاعاتی دقیق، بیش از ۱۱۰ تن سیمان و مصالح ساختمانی احتکار شده از یک انبار و یک خودرو تریلی، کشف و به مراجع قضایی تحویل شد.
کد خبر: ۹۳۶۳۰۰
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۵ 30 January 2021

تابناک فارس به نقل از فارس: غلامعلی احمدی جابری با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای ماموریت مبارزه با احتکار و گران‌فروشی کالا، به همت بازرسین بسیج اصنافٰ، اداره صمت، اتاق اصناف شهرستان جهرم و با هماهنگی اطلاعات سپاه ، یک انبار حاوی ۹۰ تن سیمان احتکار شده و مقادیری مصالح ساختمانی که به صورت غیرقانونی و بالاتر از قیمت مصوب بازار، به مردم عرضه می کردند، کشف و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی ارجاع شد.

وی با اشاره به آیه اول از سوره مبارکه مطففین که می فرماید: "ویل للمطففین"، خطاب به افرادی که در شرایط نامساعد اقتصادی معیشت مردم را مورد بازیچه و سودجویی خود قرار داده اند، گفت: بسیجیان و سربازان گمنام امام زمان عج در سپاه شهرستان جهرم، با قدرت و بر حسب اوامر فرمانده کل قوا در راستای مبارزه با سودجویان و محتکرین لحظه ای آرام نخواهند نشست.

احمدی خطاب به افرادی که با استفاده از احتکار کالاها و گران‌فروشی زندگی را بر عموم مردم تنگ نموده اند، تصریح کرد: سعی کنید در زندگی با تغییر رفتارتان در کسب درآمد و روزی حلال، مخاطب آن آیه از قرآن کریم قرار نگیرید.

فرمانده قرارگاه ۱۷ ربیع شهرستان جهرم ضمن تشکر از همکاری ادارات و نهادهای مسئول در قرارگاه، اظهار داشت: شب گذشته نیز ماشین تریلی حامل ۲۵ تن سیمان که به صورت غیرقانونی و بدون مجوز اقدام به فروش بالاتر از قیمت مصوب آن محصول در سطح معابر عمومی نموده بود، توسط بازرسین اصناف و سربازان گمنام امام زمان عج در سپاه جهرم توقیف و بعد از صورت‌جلسه تحویل مقام قضایی شهرستان جهت سیر مراحل قانونی گردید.

فرمانده سپاه جهرم از عموم مردم شهرستان خواست هرگونه گزارشی از افراد سودجو که معیشت مردم را گروگان گرفته و با احتکار عامل بی ثباتی بازار می شوند با شماره ۱۱۴ اطلاعات سپاه خادمان خود در آن مجموعه را مطلع تا به نحو مقتضی با خاطیان برخورد قانونی صورت پذیرد.

برچسب ها: کشف ، سیمان ، جهرم
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار