ارجمند گفت: شمار مبتلایان به بیماری کرونا در شهرستان های جهرم و خفر از ابتدای شیوع تا کنون به ۱۲ هزار و ۴۴۹ نفر رسیده است.
کد خبر: ۹۳۸۳۶۷
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۷ 06 February 2021

تابناک فارس به نقل از شیستان: «سید مجید ارجمند» با اشاره به اینکه خوشبختانه روز گذشته موارد فوتی ناشی از کرونا در شهرستان جهرم نداشتیم، گفت: تعداد کل جان باختگان مبتلا به کرونا در شهرستان های جهرم و خفر به ۱۸۰ نفر بوده است.

 

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم با اشاره به آخرین وضعیت بیماری کرونا در شهرستان های جهرم و خفر، عنوان کرد: روز گذشته شاهد شناسایی ۱۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا بودیم که این رقم به نسبت آمارهای اخیر با کاهش رو به رو بوده است.

 

وی با اشاره به مجموع آمار مبتلایان به کووید۱۹ در شهرهای جهرم و خفر ادامه داد: مجموع بیماران کرونایی از ابتدا تا کنون در شهرستان های جهرم و خفر به ۱۲ هزار و ۴۴۹ نفر رسیده است.

 

ارجمند با اشاره به اینکه بیماران کرونایی سایر مراحل درمان خود را تحت نظارت کادر درمان بخش کرونا بیمارستان پیمانیه جهرم سپری می کنند، بیان کرد: تعداد کل نمونه های گرفته شده تا کنون ۲۸ هزار و ۴۱۷ مورد بوده است.

 

وی همچنین به آمار بیماران بهبود یافته نیز اشاره کرد و اظهار داشت: تا کنون تعداد ۱۲ هزار و ۳۰۶ بیمار به بهبودی رسیده و از قرنطینه خارج شده اند.

 

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم به بیماران در قرنطینه نیز اشاره کرد که در حال حاضر تعداد آنها ۱۴۳ نفر بوده که مراحل درمان خود را در منزل سپری می کنند.

 

وی تعداد كل بیماران بستری مشكوک و مثبت در بخش های كرونای بيمارستان پيمانيه را ۱۸ نفر ذکر کرد و گفت: از این تعداد، ۱۸ بیمار در بخش های عمومی و ۲ بیمار در بخش آی سی یو بستری هستند.

 

ارجمند با اشاره به اینکه روز گذشته هیچ بیمار کرونایی از بیمارستان ترخیص نشده است، اظهار داشت: همچنین روز گذشته تعداد پنج بیمار جدید به شمار بیماران بستری در بیمارستان پیمانیه افزوده شدند.

 

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم در پایان به شمار جان باختگان کرونایی در شهرستان های جهرم و خفر اشاره کرد که تعداد آنها ۱۸۰ نفر بوده و ۵۳ نفر آنها از اهالی شهرستان خفر هستند.

 

ارجمند در پایان با تاکید بر لزوم استفاده از ماسک در سطح جامعه و پرهیز از شرکت در تجمعات و دورهمی ها، عنوان کرد: این روزها برپایی مراسم و دورهمی ها، اجحاف در حق دیگران است.

 

 

برچسب ها: کرونا ، جهرم ، مبتلایان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار