تمهیدات و محدودیت‌های ترافیکی رژه نمادین موتوری و خودرویی نیرو‌های مسلح به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن در شیراز اعمال می شود.
کد خبر: ۹۳۹۴۱۲
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۹ 09 February 2021

تابناک فارس به نقل از صدا و سیما: سرهنگ "مصطفی عباسی" رئیس پلیس راهور استان فارس گفت: در یوم الله ۲۲ بهمن سال ، تمهیدات و محدودیت‌هایی برای انجام مراسم رژه نمادین موتوری و خودرویی نیرو‌های مسلح در شهر شیراز اجرایی خواهد شد.
وی افزود: بر این اساس، مسیر رژه نمادین موتورسیکلت سوراران از میدان نمازی مسیر غرب به شرق – بلوار کریم خان زند – میدان امام حسین (ع) – بلوار زند شرقی – خیابان توحید خواهد بود و شهروندان می‌توانند برای تردد از مسیر‌های جایگزین میدان دانشجو – بلوار دانشجو، خیابان ساحلی غربی، خیابان نشاط و خیابان لطفعلی خان زند استفاده کنند.
رئیس پلیس راهور استان فارس گفت: همچنین مسیر رژه نمادین خودرویی از میدان الله تا میدان، ولی عصر (عج) (شرق به غرب) پیش بینی و مسیر‌های جایگزین در این راستا میدان الله – میدان شیرودی – میدان فرصت شیرازی، بلوار فرصت شیرازی و کندرو بلوار مدرس تعیین شده است.
سرهنگ عباسی تصریح کرد: برای برگزاری مراسم نمادین در میدان شهداء نیز محدودیت تردد از تقاطع هجرت و خیابان فردوسی به سمت میدان شهداء، تقاطع خیابان توحید در بلوار زند شرقی به سمت میدان شهدا، طول خیابان پیروزی و خیابان فرهنگ اجرایی خواهد شد و مسیر‌های جایگزین در این خصوص خیابان فردوسی، خیابان توحید و خیابان طالقانی در نظر گرفته شده است.
وی افزود: محدودیت‌های ترافیکی به صورت مقطعی و همزمان با مسیر حرکت کاروان رژه موتوری و خودرویی از ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح روز ۲۲ بهمن تا پایان مراسم و همچنین محدودیت در مسیر‌های منتهی به میدان شهداء از ساعت ۲۳ سه شنبه ۲۱ بهمن ماه تا پایان مراسم یوم الله ۲۲ بهمن اجرایی خواهد شد.
رئیس پلیس راهور استان فارس گفت: از همه شهروندان انتظار داریم تا به مانند همیشه با خادمان خود در نیروی انتظامی همکاری و تعامل لازم را داشته باشند.

برچسب ها: محدودیت ، ترافیک ، 22 بهمن
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار