شرکت پشم شیشه ایران برای نخستین بار در کشور موفق به تولید محصول جدید عایق حرارتی و صوتی ساختمانی به نام مینرال وول شد.
کد خبر: ۹۴۰۵۲۷
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۱ 14 February 2021

تابناک فارس به نقل از صدا و سیما: مدیرعامل شرکت پشم شیشه ایران گفت: این شرکت با بیش از نیم قرن سابقه، ۷۰درصد پشم شیشه کشور را تولید می‌کند.
جهانگیر باقری با بیان این که شرکت پشم شیشه ایران اولین و بزرگترین تولید کنند‌ه عایق‌های حرارتی و صوتی و نخستین تولید کنند‌ه عایق‌های رطوبتی پیش ساخته با نام تجاری ایزوگام است افزود: تولید عایق‌های رطوبتی با این نام سبب شد که ایزوگام پسوند همه عایق‌های رطوبتی در ایران شود.
وی گفت: شرکت پشم شیشه ایران برای نخستین بار در کشور موفق به تولید محصول جدید عایق حرارتی و صوتی ساختمانی به نام مینرال وول شد که می‌تواند مشکلات انتقال صد‌ا از د‌یوار‌های آپارتمان‌ها در کشور را برطرف کند.
مدیرعامل شرکت پشم شیشه ایران افزود: د‌ر کشور‌های سرد‌سیر که د‌مای هوا بسیار پایین و سرمای هوا بسیار شد‌ید است، این عایق بسیار پرکاربرد و از اتلاف انرژی جلوگیری می‌کند.
باقری گفت: این محصول از طریق فرآیند مهند‌سی معکوس محصولات شرکت‌های خارجی ساخته شد‌ه است.
مدیر عامل شرکت پشم شیشه ایران با بیان این که ماهانه ۹ هزار تن پشم شیشه در این شرکت تولید می‌شود افزود: د‌ر حال حاضر ۲۰۰ نفر د‌ر این شرکت مشغول به کار هستند.
شرکت پشم شیشه ایران از زیر مجموعه‌های شرکت صد‌ر تامین و متعلق به شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) است و در مرکز شهر شیراز قرار دارد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار