ارجمند از شناسایی ۴۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا در شهرستان جهرم خبر داد و گفت: در مجموع تا کنون ۱۲ هزارو ۶۷۵ نفر به بیماری کرونا مبتلا شده اند.
کد خبر: ۹۴۲۲۶۶
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۲ 20 February 2021

تابناک فارس به نقل از شبستان: «سید مجید ارجمند»  به آخرین وضعیت بیماری کرونا در شهرستان جهرم تا روز جمعه اول اسفند اشاره کرد و گفت: روند مبتلایان به بیماری کرونا همچنان ادامه دارد و روز گذشته نیز تعداد دیگری از اهالی جهرم و خفر به این بیماری مبتلا شدند.

 

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم با اشاره به شناسایی بیماران جدید مبتلا به کرونا در شهرستان های جهرم و خفر، افزود: متاسفانه روز گذشته شاهد شناسایی ۴۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا بودیم که این رقم به نسبت آمارهای اخیر افزایش داشته است.

 

وی با اشاره به آخرین آمار مبتلایان به کرونا در شهرستان های جهرم و خفر، اذعان کرد: در مجموع تعداد ۱۲ هزار و ۶۷۵ نفر در شهرستان های جهرم و خفر به بیماری کرونا مبتلا شده اند.

 

ارجمند همچنین تعداد کل نمونه های گرفته شده تا کنون را ۳۰ هزار و ۱۱۰ مورد عنوان کرد و اظهار داشت: بیماران کرونایی سایر مراحل درمان خود را تحت نظارت کادر درمان بخش کرونا بیمارستان پیمانیه جهرم سپری می کنند.

 

وی به بیماران مبتلا به کرونا که در قرنطینه در حال سپری کردن دوران بیماری خود هستند، اشاره کرد که در حال حاضر تعداد آنها ۱۵۱ نفر بوده که مراحل درمان خود را در منزل سپری می کنند.

 

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم همچنین به آمار بهبودیافتگان کرونایی نیز اشاره کرد و عنوان داشت: شمار بهبود یافته های مبتلا به کرونا در شهرستان های جهرم و خفر نیز تا کنون به ۱۲ هزار و ۵۲۴ نفر رسیده است.

 

وی تعداد كل بیماران بستری مشكوک و مثبت در بخش های كرونای بيمارستان پيمانيه را ۱۳ نفر ذکر کرد و گفت: از این تعداد، ۱۲ بیمار در بخش های عمومی و یک بیمار در بخش آی سی یو بستری هستند.

 

ارجمند به ترخیص ۲ بیمار کرونایی از بیمارستان اشاره کرد و اظهار داشت: همچنین روز گذشته تعداد سه بیمار جدید به شمار بیماران بستری در بیمارستان پیمانیه افزوده شدند.

 

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم در پایان به شمار جان باختگان کرونایی در شهرستان های جهرم و خفر اشاره کرد که تعداد آنها ۱۸۰ نفر بوده و ۵۳ نفر آنها از اهالی شهرستان خفر هستند.

 

وی از شهروندان خواست در صورت مشاهده علائم سرماخوردگی حتما به پزشک مراجعه کنند چرا که مراجعه دیرهنگام یکی از عوامل مهم مرگ و میر بر اثر کرونا است.

برچسب ها: کرونا ، جهرم ، مبتلایان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار