مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان فارس در ادامه با تصریح اینکه ۵۰ بقعه متبرکه سطح استان میزبان ویژه برنامه های میلاد امیرمومنان(ع) خواهد بود، اضافه کرد: در سطح استان و شیراز ۱۰ بقعه به طور ویژه جشن مفصل و نورافشانی برگزار خواهد شد.
کد خبر: ۹۴۲۵۷۳
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۲ 21 February 2021

تابناک فارس به نقل از حوزه: حجت الاسلام سید عباس موسی با اشاره به برگزاری برنامه های میلاد حضرت علی(ع) اظهار کرد: در شهرستان هایی که امکان برگزاری مراسمات وجود دارد، ویژه برنامه هایی برگزار خواهد شد.

وی در ادامه با تصریح اینکه ۵۰ بقعه متبرکه سطح استان میزبان ویژه برنامه های میلاد امیرمومنان(ع) خواهد بود، اضافه کرد: در سطح استان و شیراز ۱۰ بقعه به طور ویژه جشن مفصل و نورافشانی برگزار خواهد شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس عنوان کرد: همچنین اطعام فقرا و مساکین و توزیع بسته های معیشتی نیز از دیگر برنامه هایی است که در ایام ولادت حضرت امیرالمومنین(ع) در سطح استان برگزار خواهد شد.

وی از برگزاری مسابقه فرهنگی در میان کارکنان اداره اوقاف و خانواده های آنان در ایام ولادت حضرت علی(ع) خبر داد و خاطرنشان کرد: در مجموعه ۲۰۰ ویژه برنامه در ایام ولادت حضرت امیرالمومنین(ع) در بقاع متبرکه سطح استان برگزار خواهد شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار