حجت‌الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی از لغو مراسم اعتکاف امسال خبر داد و گفت: اگرچه قرار بود که در شهرهای دارای وضعیت بهتر از جمله شهرهای دارای وضعیت آبی و سفید مراسم اعتکاف با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شود، اما طبق آخرین تصمیم‌گیری کارگروه ملی مدیریت مقابله با کرونا مقرر شده که برگزاری مراسم اعتکاف در همه شهرها منتفی شود.
کد خبر: ۹۴۳۰۱۲
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۰ 23 February 2021

تابناک فارس به نقل از مهر: حجت‌الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی از لغو مراسم اعتکاف امسال خبر داد و گفت: اگرچه قرار بود که در شهرهای دارای وضعیت بهتر از جمله شهرهای دارای وضعیت آبی و سفید مراسم اعتکاف با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شود، اما طبق آخرین تصمیم‌گیری کارگروه ملی مدیریت مقابله با کرونا مقرر شده که برگزاری مراسم اعتکاف در همه شهرها منتفی شود.

وی افزود: بنابراین امسال در ماه رجب مراسم اعتکاف را نخواهیم داشت، اما به مردم توصیه می‌کنیم در روز مخصوص اعتکاف، اعمال مربوط از جمله روزه‌داری و مناجات و ادعیه را به جا آورند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی اضافه کرد: این تصمیمی است که از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا به ما اعلام شده و قطعاً خود کارگروه در این باره اطلاع‌رسانی لازم را انجام خواهد داد.

برچسب ها: اعتکاف ، کرونا ، لغو
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار