شفیعیان گفت: ثبت نام داوطلبان شرکت در انتخابات شورای اسلامی شهر از ۲۰ اسفندماه به صورت الکترونیکی انجام می شود.
کد خبر: ۹۴۴۱۴۳
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۴ 27 February 2021

تابناک فارس به نقل از شبستان: «مهدی شفیعیان»  از آغاز نام نویسی داوطلبان شرکت در انتخابات شورای اسلامی شهرها و روستاها از ۲۰ اسفند ماه خبر داد و گفت: بر این اساس، داوطلبان انتخابات شوراها می‌توانند با مراجعه به سایت وزارت کشور نسبت به بارگذاری نرم‌افزار (اپلیکیشن) بر روی تلفن همراه خود اقدام و سپس از طریق آن نام‌نویسی کنند.

 

فرماندار ویژه شهرستان جهرم افزود: علاوه بر این، نسخه دسکتاپ (ویندوزی) این نرم‌افزار نیز به منظور نصب بر روی رایانه و لپ تاپ تهیه شده تا داوطلبانی که امکان استفاده از نرم افزار موبایلی برای آنها میسر نیست با استفاده از نسخه تحت ویندوز اقدام به ثبت نام کنند.

 

وی بیان کرد: پس از انجام ثبت نام، یک پیامک حاوی کد رهگیری از وزارت کشور برای داوطلب ارسال می‌شود که بر اساس آن فرد در زمانی که برای او مشخص می‌شود برای تایید نهایی ثبت نام و ارائه امضا، به بخشداری یا فرمانداری مراجعه می‌کند.

 

شفیعیان خاطرنشان کرد: بر اساس جدول زمانبندی، ثبت نام از داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی شهرها درشهرستان جهرم همزمان با سراسر کشور از ساعت هشت صبح چهارشنبه ۲۰ اسفندماه ۹۹ آغاز می‌شود و تا سه‌شنبه ۲۶ همین ماه ادامه دارد.

 

وی عنوان کرد: داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی روستاها و تیره‌های عشایری نیز از ساعت هشت صبح روز دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ تا ساعت ۱۸ یکشنبه ۲۲ همین ماه فرصت دارند تا اقدام به ثبت نام کنند.

 

فرماندار ویژه شهرستان جهرم اظهار کرد: انتخابات سیزدهمین دوره ریاست‌ جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ برگزار می شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار