نماینده شیراز گفت: افزایش حقوق سربازان یکی از مصوبات مهم کمیسیون تلفیق بودجه است که در صحن علنی مجلس این موضوع مهم دنبال می‌شود./ عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تصریح کرد: مجلس در جریان بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه سال ۱۴۰۰، مصوباتی در جهت افزایش مالیات اقشار پردرآمد جامعه به تصویب رساند که نشان می‌دهد ما از این طریق به دنبال آسایش و رفاه اقشار کم درآمد جامعه هستیم.
کد خبر: ۹۴۵۱۸۷
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۹ 02 March 2021
به گزارش تابناک فارس: جعفر قادر با تاکید بر اینکه نمایندگان مجلس شورای اسلامی به هیچ وجه به دنبال گرانی نیستند و هدفشان حمایت از اقشار ضعیف جامعه است، گفت: مجلس در جریان بررسی لایحه بودجه سال آینده به دنبال آن است که دریافتی افراد ضعیف جامعه مانند افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی را افزایش دهد.
 
قادری اظهار داشت: همچنین مجلس افزایش بودجه عمرانی مناطق محروم و همچنین توزیع ظرفیت‌های شغلی به سمت قشرهای کم درآمد جامعه و نقاط محروم کشور را در جریان بررسی لایحه بودجه پیگیری خواهد کرد.
 
نماینده مردم شیراز در مجلس بیان کرد: این موارد همگی نشان دهنده آن است که نمایندگان مجلس شورای اسلامی حمایت از مناطق محروم و اقشار کم درآمد جامعه را در اولویت دارند و این موضوع در بررسی لایحه بودجه سال آینده مورد توجه نمایندگان است.
برچسب ها: مالیات ، قادری ، بودجه
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار