مدیرکل پشتیبانی امور دام فارس از آغاز توزیع ۶۰۰ تن مرغ منجمد و ۱۵۷ تن گوشت گوساله منجمد در استان فارس خبر داد.
کد خبر: ۹۴۶۳۲۷
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۵ 06 March 2021

تابناک فارس به نقل از روابط عمومی اداره کل پشتیبانی امور دام فارس، رهام رحمانی با اعلام خبر توزیع گوشت گوساله و مرغ منجمد در استان فارس، اظهار داشت: با هدف بهبود امکان دسترسی خانوارها به ویژه گروه‌های درآمدی پایین به اقلام اساسی، توزیع گوشت گوساله و مرغ مورد نیاز شهروندان از امروز به صورت گسترده در استان شروع می‌شود.

وی ادامه داد: بر اساس مصوبات کارگروه تنظیم بازار استان، در این مرحله 300 تن مرغ منجمد در شیراز و 300 تن در شهرستان‌های استان و همچنین 78 تن و 500 کیلوگرم گوشت گوساله منجمد وارداتی در شیراز و به همین میزان در شهرستان‌های استان توزیع می‌گردد.

مدیرکل پشتیبانی امور دام فارس با بیان اینکه قیمت هر کیلوگرم مرغ منجمد داخلی 14هزار تومان درب سردخانه برای مباشرین توزیع و 15 هزار و 500 تومان در سطح خرده‌فروشی و برای مصرف‌کننده است، گفت: گوشت گوساله با قیمت هر کیلوگرم 77 هزار تومان درب سردخانه و 80 هزارتومان در سطح خرده‌فروشی و برای مصرف‌کننده در نظر گرفته شده است.

 

رحمانی افزود: مردم شیراز می‌توانند گوشت و مرغ منجمد را از فروشگاه‌های زنجیره‌ای، تعاونی‌های مصرف دولتی و خصوصی و بازارچه‌های منتخب شهرداری تهیه نمایند. ضمن اینکه این اقلام در شهرستان‌ها با هماهنگی کارگروه تنظیم بازار شهرستان‌ها و توسط واحدهای صنفی منتخب اداره صنعت و معدن توزیع می‌‌شود.

وی در پایان اظهار داشت: با توجه به بهبود وضعیت تامین و توزیع نهاده‌های دامی در ماه‌های اخیر، تولید در شرایط مناسبی است و انتظار می‌رود در روزهای آینده، فراوانی تولید و عرضه بیشتر و در نتیجه قیمت‌ها متعادل‌تر شود بنابراین خانوارهای مصرف‌کننده با آرامش خاطر و در حد نیاز خرید کنند و نگران تأمین این اقلام در آینده نباشند.

برچسب ها: توزیع ، گوشت مرغ ، گوساله ، فارس
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار