نماینده سپیدان با بیان اینکه بازار سرمایه به مثابه تیغ دو لبه بوده و علاوه بر رونق تولید می‌تواند به از بین رفتن اعتماد عمومی نیز منجر شود، افزود: باید بتوانیم از ظرفیت این بازار در مسیر جهش تولید بهره بگیریم.
کد خبر: ۹۴۶۷۵۴
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰ 07 March 2021
به گزارش تابناک فارس:‌ محسن علیزاده با اشاره به تکراری مسئولیت رسیدگی به وضعیت بازار سرمایه و بورس به کمیسیون اقتصادی و ارایه گزارشی در این باره به صحن علنی مجلس، گفت: کمیسیون اقتصادی مجلس چندین بار نشست‌هایی را با مسئولان مربوطه برگزار کرده و باز هم در هفته‌های آتی پیگیر موضوع با برگزاری جلسات تخصصی خواهد بود.
 
او با تاکید بر اینکه در هفته آینده کمیسیون اقتصادی مجلس با دعوت از مسئولان مربوطه پیگیری وضعیت بازار سرمایه را دنبال خواهد کرد، تصریح کرد: در خصوص وضعیت بورس اعمال ماده ٢٣۴ و همچنین تحقیق و تفحص در دستور کار نمایندگان قرار گرفته است.
 
عضو ناظر شورای‌عالی بورس ادامه داد: امید است هیئت رئیسه مجلس در هفته آتی به موضوع اعمال ماده ٢٣۴ آیین نامه‌ داخلی مجلس در مورد بورس و همچنین تحقیق و تفحص از آن ورود کرده و مجوز آن را صادر کند.
 
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: مجلس تا حصول نتیجه پیگیر وضعیت بورس بوده و نسبت به احقاق حق مردم کوتاهی نخواهد کرد.
برچسب ها: علیزاده ، مجلس ، بورس
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار