ارجمند گفت: با فوت یک بیمار جدید مبتلا به کرونا شمار جان باختگان ناشی از این بیماری در جهرم و خفر به ۲۵۴ نفر رسید.
کد خبر: ۹۹۱۲۱۱
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۰ 05 September 2021

تابناک فارس به نقل از شبستان: «سید مجید ارجمند»به آخرین وضعیت بیماری کرونا در شهرستان جهرم و خفر و گفت: امروز شاهد شناسایی ۶۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا بوده ایم.

 

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم با اشاره به آخرین آمار مبتلایان به کرونا در شهرستان های جهرم و خفر، اذعان کرد: در مجموع تعداد ۲۵ هزار و ۳۷۴ نفر در شهرستان های جهرم و خفر به بیماری کرونا مبتلا شده اند.

 

ارجمند همچنین تعداد کل نمونه های گرفته شده تا کنون را ۷۸ هزار و ۳۴۳ مورد عنوان کرد و اظهار داشت: بیماران کرونایی سایر مراحل درمان خود را تحت نظارت کادر درمان بخش کرونا بیمارستان پیمانیه جهرم سپری می کنند.

 

وی به بیماران مبتلا به کرونا که در قرنطینه در حال سپری کردن دوران بیماری خود هستند، اشاره کرد که در حال حاضر تعداد آنها هزار و ۹۹۰ نفر بوده که مراحل درمان خود را در منزل سپری می کنند.

 

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم همچنین به آمار بهبودیافتگان کرونایی نیز اشاره کرد و عنوان داشت: شمار بهبود یافته های مبتلا به کرونا در شهرستان های جهرم و خفر نیز تا کنون به ۲۳ هزار و ۵۳ نفر رسیده است.

 

وی تعداد كل بیماران بستری مشكوک و مثبت در بخش های كرونای بيمارستان پيمانيه را ۱۶۰ نفر ذکر کرد و گفت: از این تعداد، ۱۵۰ بیمار در بخش های عمومی و ۱۰ بیمار در بخش آی سی یو بستری هستند.

 

ارجمند به ترخیص ۵۰ بیمار کرونایی از بیمارستان اشاره کرد و اظهار داشت: همچنین روز گذشته تعداد ۲۷ بیمار جدید به شمار بیماران بستری در بیمارستان پیمانیه افزوده شدند.

 

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم در پایان به شمار جان باختگان کرونایی در شهرستان های جهرم و خفر اشاره کرد که با فوت یک بیمار جدید تعداد آنها از ابتدا تا کنون به ۲۵۴ نفر رسیده است.

برچسب ها: کرونا ، جهرم ، مبتلایان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار