رئیس بیمارستان حضرت زینب(س) شیراز، از ۵ قلوزایی مادر ۲۹ ساله اهل جویم لارستان در این بیمارستان خبر داد و گفت: نوزادان برای افزایش وزن گیری در آی سی یو به سر می‌برند.
کد خبر: ۹۹۲۸۹۴
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۲ 11 September 2021

تابناک فارس به نقل از ایسنا:دکتر فاطمه‌السادات نجیب بیان کرد: یکشنبه ۱۴ شهریور خانم بارداری از جویم لارستان در سن بارداری ۳۱ هفتگی با دردهای زودرس زایمانی به این بیمارستان مراجعه کرد.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: این مادر جوان که دومین بارداری خود را تجربه می‌کرد، یک دختر و چهار پسر را به دنیا آورد.

رئیس بیمارستان حضرت زینب(س) شیراز با بیان اینکه این مادر پیش از این زایمان دارای یک فرزند پسر بوده است، گفت: خوشبختانه همه نوزادان سالم هستند و از دستگاه تنفسی استفاده نمی‌کنند ‌و تنها به دلیل اینکه در میانگین وزنی یک کیلوگرم تا ۱.۵ کیلوگرم قرار دارند، در آی سی یو بیمارستان بسر می‌برند.

نجیب ادامه داد: با توجه به اینکه پدر این نوزادان دارای شغل آزاد ‌و کارگری است از رسانه‌ها درخواست کمک کرده تا با اطلاع رسانی، خیرین او را در تامین هزینه نگهداری این کودکان همراهی کنند.

این مقام مسئول بیان اینکه این دومین مورد ۵ قلوزایی در ۵ ماهه نخست امسال در بیمارستان حضرت زینب(س) شیراز است، گفت: بزرگترین مرکز آی سی یو نوزادان جنوب کشور مربوط به این بیمارستان است و به همین دلیل اکثر موارد چندقلوزایی استان فارس به این مرکز ارجاع داده می‌شود.

برچسب ها: چندقلو زایی ، لار ، شیراز
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار