سخنگوی دانشکده علوم پزشکی لارستان گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته، خنج با ۱۵ مورد، لار با ۹ و بیرم با ۶ مورد مثبت به ترتیب بیشترین تعداد مبتلایان در ۲۴ ساعت گذشته را دارند.
کد خبر: ۹۹۳۰۰۰
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۰ 12 September 2021

تابناک فارس به نقل از باشگاه خبرنگاران: اسروش سخنگوی دانشکده علوم پزشکی لارستان درباره جدیدترین اخبار از روند بیماری کرونا در حوزه تحت پوشش این دانشکده، با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته یک مورد فوتی ثبت شده است، اظهار کرد: خانم خانم ۴۹ ساله، ساکن فیدویه، فوت در بیمارستان نبی اکرم (ص) خنج فوت شدند.

او با بیان اینکه تعداد مبتلایان جدید در ۲۴ ساعت گذشته ۵۳ نفر گزارش شده است، ادامه داد: خنج با ۱۵ مورد، لار با ۹ و بیرم با ۶ مورد مثبت به ترتیب بیشترین تعداد مبتلایان در ۲۴ ساعت گذشته را دارند.

سخنگوی دانشکده علوم پزشکی لارستان با بیان اینکه موارد بستری در این لحظه در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشکده ۲۷ مورد است، اضافه کرد: ۸ مورد بیمار بد حال زیر دستگاه تنفسی (ونتیلاتور) در بخش کرونا بستری هستند.

او تصریح کرد: تعداد بهبود یافتگان ۳ شهرستان لارستان، خنج و اوز تاکنون ۲۱ هزار و ۳۵ نفر هستند.

اسروش از مردم خواست تا نسبت به رعایت کردن شیوه نامه‌های بهداشتی مانند استفاده از ماسک، حفظ فاصله فیزیکی و پرهیز از حضور در تجمعات، حساسیت بالایی داشته باشند تا کادر درمان بتواند کنترل بیشتری نسبت به این بیماری داشته باشد.

 

 

برچسب ها: کرونا ، مبتلایان ، لار
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار