رئیس بیمارستان شهید دکتر فقیهی شیراز گفت: با عنایت به فضل خداوند و تلاش کادر درمان این بیمارستان، سه بیمار که با درگیری ۹۰ درصدی ریه در این مرکز درمانی بستری بودند، کرونا را شکست داده و بهبود یافتند.
کد خبر: ۹۹۳۸۹۱
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۰ 15 September 2021

تابناک فارس به نقل از ایسنا:سید محمدکاظم تدین گفت: به واسطه تفضل خداوند و با تلاش کادر درمان بیمارستان، یک خانم که در هفته بیست و نهم بارداری قرار داشت، یک خانم ۶۰ ساله و یک مرد ۹۰ ساله، که به دلیل درگیری ۹۰ درصدی ریه، در بخش مراقبت‌های ویژه بستری بودند، بهبود یافتند.

به گزارش ایسنا به نقل از علوم پزشکی شیراز، تدین با یادآوری اینکه هر سه بیمار ذکر شده، تا مرحله لوله‌گذاری و اتصال به دستگاه تنفس مصنوعی نیز پیش رفته بودند، هر سه این بیماران کاملا درمان شده و با حال عمومی خوب، از بیمارستان ترخیص شدند.

او از تلاش تمام پزشکان، پرستاران و کادر درمانی که برای ارایه خدمت به بیماران به ویژه در بحران شیوع کروناویروس فداکاری کردند، قدردانی و اضافه کرد: در این روزهای سخت که بیماری کووید۱۹ روزانه سبب جان باختن تعداد زیادی از بیماران مبتلا به کرونا می شود، شنیدن خبر بهبودی و درمان بیماران، باعث افزایش امید در جامعه می شود و نشان دهنده ایثار و فداکاری کارکنان حوزه سلامت است.

تدین، رئیس بیمارستان شهید فقیهی شیراز ابراز امیدواری کرد مردم استان همچنان با رعایت شیوه نامه های بهداشتی، برای حفظ جان خود، خانواده و اطرافیان، خطر ابتلا به کرونا را جدی بگیرند و در مسیر سخت مقابله با این اپیدمی، همراه و یاور مدافعان سلامت باشند.

 

برچسب ها: کرونا
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار