ارجمند در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه شمار مبتلایان به بیماری کرونا در شهرستان جهرم به ۲۷ هزار و ۱۹۰ نفر رسیده است، گفت: شهرستان جهرم همچنان در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفته است.
کد خبر: ۹۹۴۷۳۳
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۰ 19 September 2021

تابناک فارس به نقل از شبستان:  «سید مجید ارجمند»در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه شمار مبتلایان به بیماری کرونا در شهرستان جهرم به ۲۷ هزار و ۱۹۰ نفر رسیده است، گفت: شهرستان جهرم همچنان در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفته است.

 

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم با اشاره به آخرین وضعیت بیماری کرونا در شهرستان جهرم، افزود: روند ابتلا به بیماری کرونا در شهرستان جهرم ادامه داشته به نحوی که امروز ۲۹ نفر در این شهرستان به این بیماری مبتلا شده اند.

 

وی با اشاره به اینکه افراد مبتلا به کرونا پس از ویزیت توسط پزشکان و تحت نظارت آنها، ادامه درمان خود را در منزل و به صورت قرنطینه خانگی سپری می کنند، بیان کرد: در حال حاضر تعداد هزار و ۳۶۷ بیمار کرونایی در قرنطینه خانگی طول درمان خود را سپری می کنند.

 

ارجمند همچنین به آمار بیماران بهبود یافته نیز اشاره کرد و اظهار داشت: از بیش از ۲۷ هزار بیمار شناسایی شده کرونایی در شهرستان جهرم تعداد ۲۵ هزار و ۲۰۵ نفر به بهودی کامل رسیده اند.

 

وی با اشاره به اینکه تا کنون تعداد ۸۳ هزار و ۴۷۰ نمونه از بیماران مشکوک به کرونا گرفته شده است، تصریح کرد: از این تعداد بیش از ۲۷ هزار مورد، مثبت اعلام شده است.

 

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم به تعداد بیماران مشکوک و مثبت که اکنون در بخش کرونای بیمارستان پیمانیه شهرستان جهرم بستری هستند اشاره کرد و گفت: این بیماران ۱۳۸ نفر بوده که تحت مراقبت های ویژه درمانی قرار گرفته اند.

 

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم ادامه داد: از این تعداد بیمار بستری در بیمارستان پیمانیه، ۱۲۵ بیمار در بخش های عمومی و ۱۳ بیمار در بخش آی سی یو بستری هستند.

 

وی همچنین با اشاره به بیماران ترخیص شده از بیمارستان نیز گفت: روز گذشته تعداد ۴۱ بیمار از بیمارستان ترخیص شده اما ۱۳ بیمار جدید در بخش کرونای این مرکز درمانی پذیرش شدند.

 

ارجمند به جان باختگان ناشی از کرونا در جهرم نیز اشاره کرد و اظهار داشت: در مجموع تا کنون ۲۶۷ بیمار با ابتلا به بیماری کرونا در جهرم و خفر جان خود را از دست داده اند.

 

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم در پایان از مردم خواست چنانچه دارای علائم خفیف سرماخوردگی هستند، حتما خود را قرنطینه خانگی کرده تا سلامت دیگران را به خطر نیندازند.

برچسب ها: کرونا ، جهرم ، مبتلایان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار