شهردار شیراز که چند روزی است حکم شهرداری خود را از دست وزیر کشور دریافت کرده با همراهی مدیران شهرداری به زیارت حرم مطهر شاهچراغ (ع) رفت و پس از زیارت بارگاه مطهر حضرت احمد ابن موسی(ع) در جوار شاهچراغ خطاب به مدیران شهرداری بیان کرد: امروز باید با بهره‌مندی از عنایت حضرت شاهچراغ (ع) شهری در طراز شأنیت سومین حرم اهل بیت بسازیم و نیت کردیم که خدمتگزار مردم باشیم.
کد خبر: ۹۹۶۴۴۹
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۹ 25 September 2021

تابناک فارس به نقل از تسنیم: سید احسان اصنافی صبح امروز در حاشیه مراسم گلباران مزار مطهر شهدا و تجدید میثاق با شهیدان ابتدا با اشاره به اینکه پس از دو دوره نمایندگی مردم شیراز و جلب اعتماد آنها امروز اعتماد منتخبین مردم شیراز یعنی اعضای شورای شهر شامل من شد، اظهار داشت: امیدوارم که در این سنگر نیز بتوانم یاری‌گر مردم و منتخبین آنها باشم.

اصنافی افزود: در نخستین روز مسئولیت خود در شهرداری که مصادف با هفته دفاع مقدس است، بر خود واجب دیدم که با همکاران خود در گلزار شهدا با شهیدان گرانقدر تجدید بیعت کنم.

وی با اشاره به اینکه شهدا در همه حال حاضر و ناظر ما هستند اظهار داشت: باید کاری کنیم که در پایان این دوره کوتاه که مثل برق می‌گذرد شرمنده مردم نباشیم و حق مطلب را نسبت به شهدا و مردم ادا کنیم.

در ادامه شهردار شیراز که چند روزی است حکم شهرداری خود را از دست وزیر کشور دریافت کرده با همراهی مدیران شهرداری به زیارت حرم مطهر شاهچراغ (ع) رفت و پس از زیارت بارگاه مطهر حضرت احمد ابن موسی(ع) در جوار شاهچراغ خطاب به مدیران شهرداری بیان کرد: امروز باید با بهره‌مندی از عنایت حضرت شاهچراغ (ع) شهری در طراز شأنیت سومین حرم اهل بیت بسازیم و نیت کردیم که خدمتگزار مردم باشیم.

اصنافی افزود: شاهچراغ (ع) ولی نعمت ما است و امیدواریم شرمنده لطف و احسان ایشان نباشیم و امیدواریم که بتوانیم با محوریت شاهچراغ(ع) شهر شیراز را مدیریت کنیم.

مهدی طاهری، رئیس شورای شهر شیراز نیز با اشاره به اینکه ما شیرازی‌ها هرچه داریم از برکت وجود احمد ابن موسی شاهچراغ (ع) است افزود: ما در زیر سایه او نفس می‌‌کشیم، به عزت می‌رسیم و در ظل برکات او و همه امامزادگان جلیل القدر هستیم.

 

وی افزود: احسان اصنافی که از دل شورای شهر بر آمده باید به ما اعضای شورا قول بدهد هدیه‌ای که مقام معظم رهبری 13 سال پیش و در سفرشان به شیراز به ما موهبت کردند، در عمل محقق کند.

وی تشریح کرد: رهبر معظم انقلاب در سال 1387 و طی سفر به شیراز عنوان سومین حرم اهل بیت را به این شهر هدیه دادند و شیراز باید در عمل سومین حرم اهل بیت شود.

طاهری افزود: امروز اولین روز کاری سید احسان اصنافی است و ما با هرچه در اختیار داریم برای کمک به شهرداری آماده هستیم و در این مسیر از فکر و قدم و قلم خود برای موفقیت شهردار جدید در خدمت به مردم استفاده خواهیم کرد.

وی همچنین خطاب به شهردار شیراز گفت: ما به نمایندگی از مردم شیراز کلید شیراز را به دست شما سپردیم و از شما می‌خواهیم هرکاری که می‌خواهید انجام بدهید ابتدا به این نور و پرتو یعنی شاهچراغ نگاه کنید و بدانید که ما هم در خدمت شما هستیم و امیدواریم خدا اسباب خدمت در این مسیر را در اختیار همه ما قرار بدهد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار