رقابت‌های جایزه بزرگ دوچرخه‌سواری و دوی کوهستان ایران برای دومین بار به میزبانی فارس با عنوان جام پولادکف و با شعار بازگشت به زندگی برگزار می‌شود.
کد خبر: ۹۹۶۷۰۴
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۲ 26 September 2021

تابناک فارس به نقل از فارس: سرپرست رقابت‌های جایزه بزرگ با اعلام این خبر گفت: مهرماه جاری، مسیرهای کوهستانی مجموعه فرهنگی ورزشی پولادکف، صحنه رقابت دوچرخه‌سواران و دوندگان کوهستان ایران به منظور دستیابی به جایزه بزرگ کراس کانتری و تریل رانینگ جام پولادکف خواهد بود.

علی فرزامی گفت: ۲۲ و ۲۳ مهرماه رقابت‌های کراس کانتری یا دوچرخه سواری کوهستان و ۲۹ و ۳۰ مهر ماه هم رقابت های تریل رانینگ یا دوی کوهستان برگزار می شود همچنین دوندگان در دو دوره مسابقه به طول های ۱۴ و ۲۸ کیلومتر به میدان می روند.

وی افزود: رؤسای فدراسیون های دوچرخه سواری و دو و میدانی ایران به فارس و سپیدان سفر می کنند تا از نزدیک شاهد این رقابت‌ها باشند؛ رؤسای هیات های این دو رشته ورزشی و اداره کل ورزش وجوانان استان در انجام این میزبانی همکاری دارند.

فرزامی تاکید نمود : این مسابقات با رعایت کامل شیوه نامه بهداشتی مبارزه با ویروس کرونا برگزار خواهد شد.

مدیر مجموعه فرهنگی ورزشی پولادکف اظهار نمود: ما همچنین نگاه جهانی به این رقابت‌ها داریم و با همکاری هایی که فدراسیون و اداره کل ورزش وجوانان استان خواهند داشت، این رقابت‌ها را به صورت جهانی برگزار خواهیم نمود.

فرزامی افزود: نگاه ما به ارتقای ورزش استان همیشه ویژه بوده است و قبول میزبانی مسابقاتی نظیر دوچرخه سواری کوهستان و دوی کوهستان به این خاطر بوده که دوچرخه سواران و دوندگان هم استانی بتوانند با آرامش خاطر بیشتری در رقابت‌های کشوری به میدان بروند.

وی گفت: بیماری کرونا، دوسالی است که زندگی مردم و ورزشکاران را تحت تاثیر قرار داده و آنانرا به واقع از زندگی دور کرده است. شعار بازگشت به زندگی در راستای اهداف مان که کمک به مردم برای شروع یک زندگی تازه همزمان با انجام واکسیناسیون انتخاب شده است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار