فرمانده انتظامی استان فارس گفت: با تلاش مأموران پلیس شهرستان داراب، ۳۱۵ کیلو و ۳۸۰ گرم تریاک در بازرسی از یک سواری لیفان کشف شد.
کد خبر: ۹۹۸۵۰۴
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۹ 03 October 2021

تابناک فارس به نقل از باشگاه خبرنگاران: سردار رهام‌بخش حبیبی فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ با جدیت در دستور کار پلیس است، اظهار کرد: بامداد امروز یازدهم مهرماه مأموران انتظامی شهرستان داراب با همکاری عوامل سپاه پاسداران هنگام گشت زنی در محور مواصلاتی بندرعباس - شیراز به یک سواری لیفان مشکوک و دستور ایست را صادر کردند.

او افزود: راننده بدون توجه به ایست پلیس متواری و ماموران انتظامی پس از طی مسافتی تعقیب و گریز با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند خودرو را توقیف کنند.

فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه در بازرسی از آن خودرو، ۳۱۵ کیلو و ۳۸۰ گرم تریاک کشف شد، تصریح کرد: در این خصوص راننده نیز دستگیر شد.

سردار حبیبی با اشاره به اینکه راننده قاچاقچی پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شد، از شهروندان خواست ضمن افزایش همکاری خود با پلیس، سوداگران مرگ را در رسیدن به اهداف شوم شان ناکام بگذارند و پلیس را در تحقق جامعه‌ای سالم یاری کنند.

برچسب ها: کشف ، تریاک ، شیراز
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار