ارجمند گفت: با فوت یک بیمار جدید، شمار قربانیان ناشی از کرونا در جهرم و خفر به ۲۷۴ نفر رسید.
کد خبر: ۹۹۹۱۰۷
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۰ 06 October 2021

تابناک فارس به نقل از شبستان: «سید مجید ارجمند» در جمع خبرنگاران به آخرین وضعیت بیمار کرونا در شهرستان جهرم و خفر اشاره کرد و اظهار داشت: امروز ۹۱ مورد ابتلای جدید به کرونا از سوی شهروندان جهرمی و خفری شناسایی شده است.

 

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم افزود: این در حالی است که شمار مبتلایان به این بیماری از ابتدای شیوع تا کنون در این ۲ شهرستان به ۲۸ هزار و ۸۳۸ نفر افزایش یافته است.

 

ارجمند بیان کرد: همچنین تعداد ۱۰ بیمار جدید در بیمارستان پیمانیه پذیرش شدند.

 

وی همچنین به شمار بیماران بهبود یافته از کرونا که از قرنطینه و یا ایزوله خانگی خارج شده اند نیز اشاره کرد و اظهار داشت: تعداد ۲۷ هزار و ۳۷۱ بیمار تا کنون بهبود یافته اند.

 

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم به تعداد کل بیماران موجود در قرنطینه نیز اشاره کرد و ابراز داشت: این بیماران نیز که هزار و ۱۱۲ نفر هستند تحت نظر پزشکان در منزل مشغول به سپری کردن روند درمان خود هستند.

 

وی با اشاره به تعداد نمونه های گرفته شده از بیماران مشکوک به کرونا در شهرستان های جهرم و خفر نیز گفت: در حال حاضر تعداد ۸۸ هزار و ۱۳۶ نمونه از بیماران گرفته شده که بیش از نیمی از آن مثبت بوده است.

 

ارجمند در بخش دیگری از سخنان خود به شمار بیماران فوتی مبتلا به کرونا تا به امروز اشاره کرد و گفت: با فوت یک آقای ۷۸ ساله در جهرم شمار جان باختگان ناشی از کرونا در شهرستان های جهرم و خفر به ۲۷۴ نفر افزایش پیدا کرده است.

 

وی تعداد كل بیماران بستری در بخش های كرونای بيمارستان پيمانيه جهرم را ۳۹ نفر دانست و اظهار کرد: از این تعداد، ۳۵ بیمار در بخش عمومی و چهار بیمار در بخش آی سی یو بستری هستند.

برچسب ها: کرونا ، مبتلایان ، جهرم
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار