رئیس سازمان آتش نشانی شیراز گفت: آتش‌سوزی گسترده باغ رستورانی در شمالغرب شیراز، با حضور به‌موقع نیروهای امدادی، مهار و از گسترش حریق جلوگیری شد.
کد خبر: ۱۰۸۲۵۱۰
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۸ 17 December 2022

تابناک فارس به نقل از ایسنا: محمدهادی قانع شنبه ۲۶ آذر در توضیح این حادثه به خبرنگاران گفت: ساعت ۱۲ و ۳۱ دقیقه ظهر امروز، بروز آتش‌سوزی در محوطه باغ رستوران نخلستان در شمالغرب شیراز به سامانه ۱۲۵ اعلام شد و آتش‌نشانان سه ایستگاه برای مهار حریق به محل اعزام شدند.

او با بیان اینکه در زمان رسیدن آتش‌نشانان، حریق آلاچیق‌های موجود در محوطه این رستوران را در برگرفته و دود زیادی ایجاد کرده بود، گفت: ماموران پس از ایمن‌سازی محل اقدام به مهار آتش از ۲ جهت که احتمال گسترش وجود داشت، پرداختند.

رئیس سازمان آتش نشانی شیراز با اشاره به اینکه در زمان وقوع حادثه شهروندی در محل حضور نداشت، اضافه کرد: خوشبختانه مورد مصدومیت نداشیم و از نفوذ و سرایت آتش به فضای داخلی رستوران جلوگیری شد.

قانع با بیان اینکه علت وقوع حریق پس از کارشناسی دقیق اعلام می‌شود، عنوان کرد: آتش نشانان پس از مهار و خاموش کردن آتش سوزی و تخلیه کامل دود، عملیات لکه گیری را انجام و نکات ایمنی را به عوامل مجموعه گوشزد کردند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار