مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری فارس با اشاره به بارش باران در نقاط مختلف این استان به ویژه شهرستان‌های جنوبی گفت: تاکنون هیچ خسارتی گزارش نشده است.
کد خبر: ۱۱۶۲۸۲۵
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۵ 16 April 2024

تابناک فارس به نقل از تسنیم: غلامرضا غلامی بارندگی در شهرستان‌های جنوبی استان را بسیار خوب توصیف کرد و گفت: بیشترین میزان بارش رحمت الهی مربوط به شهرستان‌های فراشبند و فیروزآباد بوده که تاکنون 40 میلی‌متر بارش گزارش شده است که انتظار می‌رود اوج بارندگی‌ها تا امشب به 60 میلی‌متر برسد.

وی در ادامه با اشاره به غیرحضوری شدن مدارس 11 شهرستان استان، افزود: تمام نیروهای امدادی و دستگاه‌های خدمات‌رسان استان فارس نیز آماده خدمت‌رسانی هستند؛ راهداری استان هم در 54 نقطه حادثه‌خیز نیز مستقر است.

غلامی همچنین با بیان اینکه خوشبختانه تا این لحظه هیچگونه خسارت مالی و تلفات جانی گزارش نشده است، گفت: تمام مسیرهای مواصلاتی استان فارس باز است و رانندگان باید احتیاط لازم را داشته باشند.

مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری فارس بیان کرد: اگر خسارتی هم باشد ظرف 72 ساعت دستگاه‌ها به فرمانداری‌ها گزارش می‌دهند و اطلاع‌رسانی می‌کنند. همچنین به امور عشایر استان هشدار داده شده است که در زمان بارندگی کوچ نکنند.

برچسب ها: بارش ، فارس ، خسارت
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار