استاندار فارس گفت: تمام شهرستان‌های این استان دارای ظرفیت گردشگری هستند که ‌باید با برنامه‌های منظم و مدون از سوی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، نسبت به فعال کردن آنها اقدام شود.
کد خبر: ۱۱۶۶۱۱۵
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۹ 09 May 2024

تابناک فارس به نقل از ایرنا: محمد هادی ایمانیه، پنجشنبه در حاشیه دیدار با تعدادی از سرمایه‌گذاران در قرارگاه جهادی سرمایه‌گذاری و اقتصادی کوثر در شیراز افزود: تلاش می کنیم که با هدف تسهیل در سرمایه‌گذاری و رفع موانع پیش روی تولید کنندگان و سرمایه‌گذاران، به شکل رو در رو و چهره به چهره با آنها از نزدیک دیدار و گفت و گو کنیم.

وی ادامه داد: دولت سیزدهم برای مشارکت مردم و سرمایه‌گذاران در تولید و اشتغال از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد و تمام ظرفیت ها و امکانات در این مسیر به کار گرفته خواهد شد.

 

او اظهار کرد: دولت در زمینه تولید و اشتغال، مشوق‌های مختلفی از جمله اختصاص تسهیلات و تامین زمین را تسهیل می‌کند اما از سرمایه‌گذاران نیز انتظار می رود در کمترین زمان ممکن نسبت به عملیاتی کردن و اجرای طرح‌های سرمایه‌گذاری خود اقدام کنند.

استاندار فارس، رونق تولید را مستلزم مشارکت مردم و حمایت دولت دانست و گفت: از مسئولان اجرایی استان انتظار داریم که راههای ممکن برای برای حل مشکل سرمایه‌گذاران و تولید کنندگان را بررسی کنند.

ایمانیه افزود: همه بخش ها و مجموعه ها در استان آماده هرگونه همکاری با سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی هستند.اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار