نماینده شیراز و زرقان در مجلس با خطاب قرار دادن همه مدیران دستگاه‌های اجرایی که سهمی در رونق تولید دارند، گفت: مدیری که نگاهش به تولید و حمایت از آن ضعیف بوده و یا چوب لای چرخ تولید بگذارد، وجودش در استان ضرورتی نداشته و در واقع هیچ جایگاهی در استان فارس نخواهد داشت.
کد خبر: ۱۰۱۳۶۳۰
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۱ 04 December 2021

تابناک فارس به نقل از مهر: ابراهیم عزیزی در حاشیه بازدید از منطقه ویژه اقتصادی و چند واحد صنعتی با بیان اینکه همه باید کمک کنند تا صنعت کشور رونق بگیرد، اظهار داشت: امروز حمایت از تولید در مقام عمل و نه در حرف، از اوجب واجبات است.

او با اشاره به نقش تولید در حل مسائل مختلف کشور از جمله بیکاری گفت: هر پدیده‌ای را بخواهیم کنترل کنیم حتی در بعد امنیتی، باید تولید و اشتغال هدف قرار گیرد و مورد توجه جدی باشد.

نایب رئیس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: نمی‌توان از جوانی، ازدیاد جمعیت و اشتغال حرف زد و از تولید و حمایت از تولیدکنندگان حرف نزد چراکه گردش اقتصاد کشور وابسته به تولید است.

عزیزی تاکید کرد: فتح الفتوح ما امروز باید حمایت از تولید باشد و اگر صنعت گران مورد حمایت قرار گیرند، به همه اهداف خود خواهیم رسید.

نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اصرار مؤکد به رفع موانع تولید در استان داریم و این مساله خط قرمز ماست، افزود: ما نمی‌توانیم مدیری داشته باشیم که خود را نسبت به تولید بی مسؤولیت بداند و حامی تولید نباشد.

او با خطاب قرار دادن همه مدیران دستگاه‌های اجرایی که سهمی در رونق تولید دارند، گفت: مدیری که نگاهش به تولید و حمایت از آن ضعیف بوده و یا چوب لای چرخ تولید بگذارد، وجودش در استان ضرورتی نداشته و در واقع هیچ جایگاهی در استان فارس نخواهد داشت.

نایب‌رئیس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از مدیران دستگاه‌های اجرایی خواست که سطح نگاه و مدیریت خود را بالا ببرند و افزود: مدیری که سطح کار خود را پایین بیاورد و نگاه کلان و عمیق به مسأله تولید و حمایت از تولید کنندگان واقعی نداشته باشد، مدیر در تراز دولت سیزدهم و نظام اسلامی نیست چراکه اگر می‌خواهد کار کند، باید در این چهارچوب که خواسته اصلی مردم است، عمل نماید.

نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای صنعت گر باید فرش قرمز پهن کرد، افزود: بخشی از رفع موانع تولید بر عهده نمایندگان است که اگر مشکل در استان حل نشد از مسؤولان ملی مطالبه گری کنند که در این راستا آماده همه گونه خدمت هستیم.

عزیزی همچنین تاکید کرد: در نظام اسلامی ریاست نداریم بلکه همه مسؤول و پاسخگو هستند لذا فارغ از این چهارچوب‌ها باید همه در رفع موانع تولید تلاش کنیم به ویژه مجموعه صمت، منطقه ویژه اقتصادی و… تا تولید کنندگان با خیال راحت به تولید مشغول شوند و دغدغه دیگری جز افزایش کیفیت محصول خود نداشته باشند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار