مدیرکل بنیاد شهید استان فارس با بیان اینکه این فرد دیروز حمله‌کنندگان به خیمه امام حسین را مورد تجلیل قرار داد و امروز به شهید مدافع حرم می‌تازد، افزود: این فرد سر در آخور کدام بیگانه دارد که به خود اجازه می‌دهد به شهدا توهین و جسارت کند؛ شهدا کار بزرگی در حق جامعه کردند و همه وامدار شهدا هستیم چپ و راست با دین و بی دین مدیون شهدا هستند.
کد خبر: ۱۰۶۲۱۲۲
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۹ 17 August 2022

تابناک فارس به نقل از تسنیم: ابراهیم بیانی پیش از ظهر امروز در نشست خبری به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان با بیان اینکه قریب به 10 سال برخی از آزادگان در اسارت بودند، اظهارداشت: حتی یک ساعت زجر و شکنجه‌ای که به جسم و روح آنها وارد شد، قابل تحمل نیست و امروز مدیون مجاهدت این آزادگان هستیم.

وی با بیان اینکه آنچه امروز انجام می‌دهیم نمی‌تواند گوشه‌ای از سختی و دشواری که بر آزادگان تحمیل شد، جبران کند، گفت: باید قدردان شهدا، آزادگان و جانبازان باشیم چون اگر مجاهدت آنها نبود امروز وضعیتی که در کشورهای همسایه حاکم است، ایران اسلامی را تهدید می‌کرد.

بیانی با تشکر از حضور مردم در مراسم تشییع و گرامیداشت شهید اسکندری افزود: مردم شیراز حماسه بی‌نظیری را خلق کردند، حضور مردم در روز عاشورا و تشییع شهید اسکندری یادآور یاری وفاداران و سربازان سیدالشهدا در روز عاشورا بود.
عده‌ای شهر شیراز را با حرکت سخیف در بلوار چمران می‌شناختند که به مقدسات توهین شد اما صحنه زیبایی که مردم مومن شیراز در روز عاشورا رقم زدند ناپاکی‌ها را زدود.

مدیرکل بنیاد شهید استان فارس بیان کرد: در ایام اخیر یکی از سران فتنه به یکی از فرماندهان محور مقاومت شهید سردار همدانی توهین کرد؛ از این فاحشه سیاسی انتظاری جز این نداریم کسی که برای دیده شدن هر از چند گاهی به عرصه دین و ارزش‌ها می‌تازد.

وی با بیان اینکه این فرد دیروز حمله‌کنندگان به خیمه امام حسین را مورد تجلیل قرار داد و امروز به شهید مدافع حرم می‌تازد، افزود: این فرد سر در آخور کدام بیگانه دارد که به خود اجازه می‌دهد به شهدا توهین و جسارت کند؛ شهدا کار بزرگی در حق جامعه کردند و همه وامدار شهدا هستیم چپ و راست با دین و بی دین مدیون شهدا هستند.

بیانی با بیان اینکه اگر شهدا در محور مقاومت جان فدا نمی‌کردند ناموس همینان در بازار برده‌فروشی داعش به ثمن بخس می‌رفت، گفت: ما خادمان شهدا با صدای بلند اعلام می‌کنیم سران فتنه و این خبیث چنانچه بخواهد در برابر شهید و شهادت بایستد با مقاومت روبه‌رو می‌شود.

وی با بیان اینکه آماده هستیم جان ناقابل خود را برای حفظ ارزش‌ها تقدیم انقلاب کنیم، افزود: اجازه نمی‌دهیم از حلقوم اینان ارزش‌ها مورد هجمه قرار بگیرد و این سخنان سخیف را محکوم می‌کنیم.

 

وی با بیان اینکه رسانه در فرهنگسازی عمومی در ابعاد سیاسی، اجتماعی و فرهنگی و جهت‌دهی به تنویر افکار عمومی نقش مهمی دارد، افزود: خبرنگاران در نبرد رسانه‌ای و شفاف‌سازی جامعه نقش بسیار مهمی ایفا می‌کنند. خبرنگاران یکی از ارکان اصلی توسعه اقتصادی و فرهنگی حتی امنیتی جامعه محسوب می‌شوند و نقش تاثیرگذاری آنها از دیگران بالاتر خواهد بود‌.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس افزود: بیش از 9 هزار نفر از خانواده ایثارگران در نوبت اشتغال هستند و 5500 نفر از جامعه ایثارگری ما در نوبت مسکن هستند در حالی فرم ج آنها سبز است و بسیاری از آنها با مشکلات معیشتی روبه‌رو هستند اما برخی شبهات در جامعه این خانواده‌ها را مورد هجمه قرار می‌دهد.

انتهای پیام/424/

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار