جانشین فرمانده انتظامی فارس از شناسایی و دستگیری ۱۴ نفر از عاملان ایجاد مزاحمت برای خودروهای عبوری در جاده‌های این استان خبر داد.
کد خبر: ۱۰۷۹۴۸۹
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۴ 28 November 2022

تابناک فارس به نقل از مهر: سردار یوسف ملک‌زاده بعد از ظهر دوشنبه به خبرنگاران، گفت: طی روزهای اخیر گزارشی مبنی بر ایجاد مزاحمت توسط عده‌ای در برخی محورهای مواصلاتی فارس توسط رانندگان خودروهای عبوری به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد و بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

او با بیان اینکه با پیگیری‌های ویژه و بررسی‌های نامحسوس، ۱۴ نفر از عاملان ایجاد مزاحمت برای خودروهای عبوری توسط پلیس شناسایی و دستگیر شدند، افزود: متهمان در تحقیقات پلیس، به جرم خود مبنی بر ایجاد مزاحمت اعتراف کردند و برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند.

جانشین فرمانده انتظامی فارس با بیان اینکه در این خصوص ۲ دستگاه سواری متعلق به متهمان که با آن اقدام به ایجاد مزاحمت می‌کردند، توقیف شده است، گفت: برخورد با مخلان نظم و امنیت و برهم زنندگان امنیت عمومی مردم در دستور کار پلیس قرار دارد و از رانندگان درخواست می‌شود در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک و ایجاد مزاحمت، مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار