معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس گفت: مهم‌ترین مشکلی که در استان فارس با آن مواجه هستیم موضوع خام فروشی در محصولات تولیدی است از این رو با هماهنگی‌های صورت گرفته با دفتر جذب سرمایه گذاری زمینه جذب سرمایه گذاران در این حوزه نیز فراهم شده تا نسبت به ایجاد صنایع تبدیلی در استان فارس اقدام شود.
کد خبر: ۱۱۰۵۳۷۵
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۴ 15 May 2023

تابناک فارس به نقل از مهر: محسن ربانی زاده بیان کرد: نزدیک به ۱۲۷ معدن استان فارس راکد هستند و تمام تلاش‌های صورت گرفته در استان بر این راستا است که نسبت به فعال سازی این معادن در استان فارس اقدام شود.

وی اضافه کرد: مهم‌ترین مشکلی که در استان فارس با آن مواجه هستیم موضوع خام فروشی در محصولات تولیدی است از این رو با هماهنگی‌های صورت گرفته با دفتر جذب سرمایه گذاری زمینه جذب سرمایه گذاران در این حوزه نیز فراهم شده تا نسبت به ایجاد صنایع تبدیلی در استان فارس اقدام شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس با اشاره به وضعیت اشتغال‌زایی واحدهای معدنی در استان اظهار کرد: معادن فارس اشتغال‌زایی خوبی در فضای اقتصادی استان داشته و نزدیک به ۱۰ هزار نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم در ۵۷۳ معدن استان فارس فعالیت می‌کنند این در حالی است که اگر واحدهای راکد نیز به چرخه تولید بازگردند شاهد خواهیم بود که اشتغال ایجاد شده در واحدهای معدنی رشد قابل توجه‌ای دارند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار