فرمانده انتظامی شیراز از دستگیری اعضای باند سارقان اماکن خصوصی و قطعات و محتویات خودرو با اعتراف به ۶۰ فقره سرقت خبر داد.
کد خبر: ۱۱۱۱۰۲۹
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۶ 19 June 2023

تابناک فارس به نقل از باشگاه خبرنگاران:سرهنگ فرج شجاعی فرمانده انتظامی شیراز بیان کرد: در پی وقوع سرقت‌های اخیر از اماکن خصوصی و قطعات و محتویات خودرو، ماموران انتظامی شهرستان شیراز با انجام اقدامات پلیسی، موفق شدند یک باند متشکل از ۵ سارق را در شهر صدرا شناسایی و آنان را در مخفیگاهشان دستگیر کنند.

 

او با بیان اینکه متهمان در تحقیقات به عمل آمده به ۶۰ فقره سرقت از اماکن خصوصی و قطعات و محتویات خودرو در شهر صدرا اعتراف کردند، گفت: در تحقیقات تکمیلی ۳ نفر مالخر نیز شناسایی و دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنان مقادیر زیادی اموال مسروقه شامل ابزار آلات، سنگ فرز، دریل و یک عدد شاه کلید جهت بازکردن در‌های خودرو‌ها و اتصالات مربوط به باغ شهری‌ها کشف شد.

فرمانده انتظامی شیراز با اشاره به اینکه متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند، تصریح کرد: اگر از شهروندان سرقت مشابه در شهر صدرا و باغ شهری‌های اطراف آن صورت گرفته شده است جهت پیگیری به پایگاه تجسس پلیس واقع در شیراز، میدان گل سرخ، بلوار شیرودی، طبقه فوقانی کلانتری ۲۰ گل سرخ مراجعه و نسبت به شناسایی اموال مسروقه خود اقدام کنند.

برچسب ها: سارق ، دستگیر ، صدرا
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار