فرمانده انتظامی داراب از دستگیری فردی که با جعل مبایعه‌نامه و فروش مال غیر، ۴۰ میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده بود خبر داد.
کد خبر: ۱۱۲۸۱۹۷
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۴ 25 September 2023

تابناک فارس به نقل از مهر: سرهنگ علیرضا نوشاد در خصوص این خبر بیان کرد: در پی مراجعه چند نفر از شهروندان به مراجع قضائی و انتظامی مبنی بر اینکه فردی با وعده فروش خودرو سبک و سنگین از آنان کلاهبرداری کرده است که بلافاصله موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: در این راستا، کارآگاهان پلیس آگاهی با بررسی‌های همه‌جانبه و اقدامات اطلاعاتی مطلع شدند، متهم با انتشار تصاویر خودروهای سبک و سنگین دیگران در اینترنت و فروش آنها زیر قیمت بازار با تنظیم مبایعه‌نامه های سوری اقدام به ۴۰ میلیارد ریال کلاهبرداری از شهروندان در شهرستان داراب، شیراز و فسا کرده است.

فرمانده انتظامی داراب تصریح کرد: مأموران با انجام اقدامات فنی و هماهنگی قضائی متهم را در عملیاتی غافلگیرانه در این شهرستان دستگیر کردند.

سرهنگ نوشاد با بیان اینکه متهم در بازجویی اولیه به کلاهبرداری ۴۰ میلیاردی از شهروندان اعتراف کرد، به شهروندان توصیه کرد قبل از انجام هرگونه معاملات ضمن اطمینان لازم از مالکیت فروشنده خودرو، برای انعقاد قرارداد حتماً از طریق مراجع قانونی و صنفی مربوطه اقدام کنند.

برچسب ها: دستگیر ، کلاهبردار ، داراب
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار