اما این آخر خط برای عدم احراض ها و عدم تایید صلاحیت ها نیست بلکه طبق قانون انتخابات افراد می توانند در مدت مقرر قانونی اعلام شکایت کرده ومدارک خود را برای رسیدگی ارسال کنند.
به گزارش تابناک همدان ؛ اسامی تایید صلاحیت شدگان به تفکیک برش حوزه انتخابیه شهرستان های استان همدان به شرح ذیل است .
اسامی کاندیدای تایید صلاحیت شده حوزه اسدآباد
1 - سمانه اسدی
2 - مسلم اسدی
3 - محمد جمور
4 - سید حسین حسینی
5 - اکبر رنجبر زاده
6 - مرتضی سحاب خدامردی
7- کیومرث سرمدی واله
8 - جلال علیخانی
9 - مختار فقیه نور محمدی
10 - محمد رضا مدنی
11 - امیر نبی زاده
12- محمد باقر بهرامی
کاندیداهای تایید صلاحیت حوزه رزن
1 - ناد علی توسلی
2 - ولی اله حق وردی
3 - محمد رضا رحیمی
4 - موسی رسولی
5 - عطاالله سلطانی صبور
6 - صفت اله قاسمی
7 - حسین وزیری ستا
کاندیداهای تایید صلاحیت حوزه تویسرکان
1 - عبداله اسماعیلی
2 - پرویز پرتویی فر
3 - علی اشرف پیری
4 - پوریا ترابی
5 - سید مجید حسنی
6 - نعمت اله حکیم
7 - رسول زنگنه
8 - علیرضا سلطانی
9 - محمد سلیمانی
10 - علی فهیم
11 - آمنه مالمیر
12 - محمد مهدی مفتح
13 - اسداله ناصری
کاندیداهای تایید صلاحیت حوزه نهاوند
1 - حمید رضا بحیرائی
2 - محمد بحیرائی
3 - حسن بهرام نیا
4 - سعید جهانیان
5 - سید مرتضی حسینی
6 - علی خزائی
7 - محمد باقر دکامین
8 - علی سلگی
9 - عزت الله سوری
10 - علی سوری
11 - حمید سیف
12 - رئوف سیفی
13 - زمان الله قائمی
14 - حبیب قاسمی
15 - فاطمه قاسمی
16 - مجتبی مولوی وردنجانی
17 - فاطمه هنرور
18 - خداداد واحدی
کاندیداهای تایید صلاحیت حوزه بهار و کبودرآهنگ
1 - یداله ابراهیم خانی
2 - علیرضا اسکندری صامت
3 - خسرو بیات
4 - محمد علی پورمختار
5 - فتح الله توسلی
6 - عیسی جعفری
7 - عیوب حسن خانی
8 - عبداله حسینی
9 - سید امیر حسینی کرمیان
10 - منصور حمید بیگی
11 - علی حمیدی حبیب
12 - علی زارعی
13 - اصغر سالمی گلزاری
14 - ابوالفضل شریفی
15 - رضا شفیق
16 - حسن صفری
17 - حیدر طاعتی مقدم
18 - مهدی طرلانی آذر
19 - داود طهماسبی
20 - احمد عظیمی زاده
21 - حجت اله غلامی
22 - جمشید قاسمی
23 - خیراله محمدی
24 - علی اصغر مرادی سلیم
25 - مجید مرادی شرف
26 - سید رحیم معینی
27 - محمد علی مینائی
28 - سید محمد رضا نظری
29 - ارسطو هوشمند
30 - غفار یعقوبی
تائید صلاحیت شدگان دهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه همدان و فامنین
1 - حافظ اسد بیگی
2 - بهرام اسدی
3 - سید امین اشرف
4 - علی اکبر پوریسار
5 - امیر هوشنگ امیدی
6 - مجید بابائی
7 - علیرضا بهمن زاده
8 - علی بیات
9 - خسرو پور مرادی
10 - مهدی ترکمنی
11 - علیرضا ثبت مقدم
12 - غلامرضا جهانی مقدم
13 - حمید رضا حاجی بابایی
14 - بهروز حاجیلو
15 - سید محمد کاظم حجازی
16 - سید مرتضی حسنی حلم
17 - مهدی حسینی پناه
18 - بهروز حلیمی
19 - مجید خاکسار
20 - امیر خجسته
22 - مهرداد خضریان
22 - مهدی زارعی
23 - جلال سرمدی جهانی
24 - محمد رضا سکوت
25 - مهدی سمواتی مخصوص
26 - ابراهیم سهرابی
27 - بهرام سهرابی
28 - ابراهیم عقیلی
29 - علی اکبر فامیل کریمی
30 - حسین فرخی
31 - حمید حسین فلاحی
32 - مجید قراباغی
33 - میثم مباشری
34 - حمید رضا مرادی
35 - مهین مسندیان
36 - ابوالفتوح ناطقی خمسه
37 - فرزانه نیکو
38 - مطفی هاشمی مسلکی
39 - روح اله هیزجی
40 -هوشنگ وفایی
اسامی تائید صلاحیت شدگان دهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه ملایر
1-احمد آریایی نژاد
2- احد آزادی خواه
3- محمد احمدوند
4- مهدی اقبال احمدی
5- علیرضا مامی
6- محمد بیات
7- رحمت اله ترکاشوند
8- معصومه ترکاشوند دهنو
9- عیسی ترکمن
10- علیرضا تکلو
11- عصمت توتونچی
12- داود چهاردولی
13- علی نعمت چهاردولی
14- علی حبیبی
15- علی حسین خانی
16- آرش حسینی علمداری
17- محمد روستایی
18- مرتضی سلطان محمدی
19- سید محمد قاسم سیاوشی
20- احمد شایگان
21- سید حسین شیخ الاسلامی
22- فاطمه شیرین آبادی
23- علی صارمی
24- علی محمد عبدالهی نیا
25- اکبر فراهانی
26- مجید قدیمی
27- رضا کرمی
28- مجتبی محمدی
29- خیراله مقنی ازندریانی
30- سهیلا مهاجر خامنه
31- مهدیه نامدار کندهلانی
32- عباس نعمتی
33- حسن ونائی
34- بهمن کاکاوند