سرپرست اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی از حکم ۱۹ میلیارد ریالی و ضبط خودرو برای عامل قاچاق مرسدس بنز خبر داد.
کد خبر: ۹۱۵۴۵۶
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۴ 09 November 2020

تابناک فارس به نقل از  اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، غلامرضا سالاری سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی استان فارس اظهار داشت: مامورین نیروی انتظامی، یک دستگاه خودروی مرسدس بنز گذر موقت را که به طرز مشکوکی در سطح شهر شیراز تردد می کرد، متوقف کردند.
وی افزود: خودروی مذکور فاقد مدارک و اسناد قانونی بوده که برای بررسی های بیشتر، خودرو توقیف و پرونده ای نیز در این رابطه تشکیل و به تعزیرات حکومتی استان ارسال شد.
سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی استان فارس گفت: مالک خودروی بنز طی بازجویی های اولیه، هرگونه تخلف در این رابطه را انکار کرد و این در حالی بود که طی تحقیقات انجام شده در شعبه مشخص شد که علی رغم گذشت مدت زمان زیادی از منقضی شدن پلاک تردد خودرو ، مجوز آن تمدید نشده و به طور غیرقانونی در سطح شهر در حال تردد بوده است .
سالاری با بیان اینکه خوردوهای وارداتی باید با پرداخت عوارض گمرکی وارد کشور شود و در غیر اینصورت قاچاق تلقی می شود، اضافه کرد: با تکمیل تحقیقات و محرز شدن تخلف، شعبه رسیدگی کننده حکم به ضبط خودروی بنز به نفع دولت و جریمه 19 میلیارد ریالی برای مالک آن صادر کرد .

برچسب ها: جریمه ، مرسدس بنز ، قاچاق
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار