ویژه برنامه‌های بزرگداشت هفته مهدویت در آستان مقدس احمدی و محمدی از امروز تا ۲۶ اسفندماه برگزار می‌شود.
کد خبر: ۱۰۳۳۸۲۸
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۵ 13 March 2022

تابناک فارس به نقل از تسنیم: ماه شعبان ماه سرور و نور است و به همین مناسبت نیز آستان مقدس احمدی و محمدی (ع) ویژه برنامه‌هایی را تدارک دیده که از امشب شروع شده و تا 26 اسفندماه ادامه دارد.

همچنین علاوه بر ویژه برنامه‌های مختلف آذین بندی حرم مطهر نیز به مناسبت این ایام با پرچم‌های رنگی اجرا و صحن و سرای حرم مطهر جلوه سرور اعیاد شعبان است.

همزمان با ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان بر این اساس امشب یکشنبه 22 اسفندماه همراه با نماز مغرب و عشاء مراسم جشنی با سخنرانی استاد علی اکبر رائفی پور و شعر خوانی سید حمیدرضا برقعی در حرم مطهر برگزار می‌ضود.

فرداشب دوشنبه نیز در این آستان مقدس همراه با نماز مغرب و عشاء حجت‌الاسلام والمسلیمن فرحزاد به ایراد سخنرانی خواهد پرداخت.

 

همچنین ویژه برنامه‌هایی برای روز‌های سه‌شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه در حرم مطهر احمدی و محمدی تدارک دیده شده است که برای روز سه شنبه 24 اسفندماه مناجات شعبانیه با نوای حاج مهدی منصوری، چهارشنبه شب 25 اسفندماه شب شعر مهدوی با حضور شاعران استانی و کشوری و در روز پنجشنبه 26 اسفندماه همراه با نماز مغرب و عشاء مراسم جشنی با سخنرانی حجت‌اسلام والمسلیمن حدائق و مدیحه سرایی حاج خلیل نگهبان در شبستان حرم مطهر برگزار می‌شود.

تمامی برنامه‌های حرم مطهر با رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار