رحمانیان از شناسایی ۴۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا در جهرم خبر داد و گفت: شمار بیماران در مجموع تا کنون به ۴۳ هزار و ۱۱۵ نفر رسیده است.
کد خبر: ۱۰۳۴۰۷۳
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۶ 14 March 2022

تابناک فارس به نقل از شبستان: «محمد رحمانیان»، امروز (دوشنبه ۲۳ اسفند)، در جمع خبرنگاران اشاره به اینکه خوشبختانه امروز موارد فوتی ناشی از کرونا در شهرستان جهرم نداشتیم، گفت: تعداد کل جان باختگان مبتلا به کرونا در شهرستان های جهرم و خفر ۳۱۵ نفر بوده است.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم با اشاره به آخرین وضعیت بیماری کرونا در شهرستان های جهرم و خفر، عنوان کرد: امروز شاهد شناسایی ۴۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا بودیم که این رقم به نسبت آمارهای اخیر با کاهش رو به رو بوده است.

 

وی با اشاره به مجموع آمار مبتلایان به کووید۱۹ در شهرهای جهرم و خفر ادامه داد: مجموع بیماران کرونایی از ابتدا تا کنون در شهرستان های جهرم و خفر به ۴۳ هزار و ۱۱۵ نفر رسیده است.

 

رحمانیان با اشاره به اینکه بیماران کرونایی سایر مراحل درمان خود را تحت نظارت کادر درمان بخش کرونا بیمارستان پیمانیه جهرم سپری می کنند، بیان کرد: تعداد کل نمونه های گرفته شده تا کنون ۱۲۳ هزار و ۱۵۳ مورد بوده است.

 

وی همچنین به آمار بیماران بهبود یافته نیز اشاره کرد و اظهار داشت: تا کنون تعداد ۴۲ هزار و ۲۸۳ بیمار به بهبودی رسیده و از قرنطینه خارج شده اند.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم به بیماران در قرنطینه نیز اشاره کرد که در حال حاضر تعداد آنها ۴۲۴ نفر بوده که مراحل درمان خود را در منزل سپری می کنند.

 

وی تعداد كل بیماران بستری مشكوک و مثبت در بخش های كرونای بيمارستان پيمانيه را هشت نفر ذکر کرد و گفت: از این تعداد، ۲ بیمار در بخش آی سی یو بستری هستند.

 

رحمانیان با اشاره به پذیرش ۱۷ بیمار جدید در بیمارستان جهرم، عنوان کرد: از مردم می خواهیم برای مراقبت از خود و عزیزانشان همه پروتکل ها بخصوص زدن ماسک و فاصله اجتماعی را رعایت کرده و از برگزاری دورهمی های شلوغ خودداری کنند.

برچسب ها: کرونا ، مبتلایان ، جهرم
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار