مراکز واکسن در شیراز 27 اسفند

آخرین برنامه کاری مراکز تجمیعی واکسیناسیون علیه کروناویروس شیراز، از ۲۷ اسفند تا ۱۳ فروردین ۱۴۰۱ اعلام شد.
کد خبر: ۱۰۳۴۸۲۲
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۵ 18 March 2022

تابناک فارس به نقل از صدا و سیما: بر اساس اعلام کمیته واکسیناسیون علیه کروناویروس در دانشگاه؛ نام، نشانی و ساعات فعالیت مراکز واکسیناسیون کرونا در شیراز، از ۲۷ اسفند تا ۱۳ فروردین ۱۴۰۱ بر اساس جدول زیر است.

در راستای تحقق شعار «هر محله_یک پایگاه واکسیناسیون» مردم شهر شیراز می‌توانند برای دریافت واکسن به مراکز خدمات جامع سلامت زیر و یا پایگاه‌های تجمیعی واکسیناسیون، بر اساس جدول زیر مراجعه کنند.
افراد بالای سن ۵ سال می‌توانند با مراجعه به مراکز واکسیناسیون، واکسن خود را دریافت کنند.

برنامه مراکز واکسیناسیون  کرونا در شیراز ؛۲۷ اسفند

افراد بالای ۱۸ سال که در نوبت اول و دوم خود واکسن «سینوفارم، برکت یا بهارات» دریافت کرده اند و ۳ ماه از دریافت نوبت دوم واکسن آن‌ها گذشته است، می‌توانند برای نوبت سوم، واکسن «سینوفارم، برکت یا بهارات» را دریافت کنند.

افراد بالای ۱۸ سال که در نوبت اول و دوم خود واکسن «پاستوکووک» دریافت کرده اند و ۲۸ روز از دریافت نوبت دوم واکسن آن‌ها گذشته است، می‌توانند برای نوبت سوم، واکسن «پاستوکووک پلاس» دریافت کنند.

 


افراد بالای ۱۸ سال که در نوبت اول و دوم خود واکسن «اسپوتنیک» دریافت کرده اند و ۳ ماه از دریافت نوبت دوم واکسن آن‌ها گذشته است، می‌توانند برای نوبت سوم، واکسن «اسپایکوژن یا آسترازنکا» دریافت کنند.

افراد بالای ۱۸ سال که در نوبت اول و دوم خود واکسن «آسترازنکا» دریافت کرده اند و ۳ ماه از دریافت نوبت دوم واکسن آن‌ها گذشته است، می‌توانند برای نوبت سوم، واکسن «آسترازنکا، اسپوتنیک لایت یا اسپایکوژن» دریافت کنند.

توجه: همراه داشتن کارت ملی و کارت واکسن الزامی است.

برای دریافت نشانی مراکز و آخرین اطلاعات مربوط به واکسیناسیون در استان فارس و تغییرات احتمالی برنامه واکسیناسیون به پایگاه اینترنتی covidvaccine.sums.ac.ir مراجعه کنید.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار