معاون قضایی دادگستری فارس با توجه به نامگذاری سال 1401 به نام «تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین» دستگاه قضایی در راستای وظایف قانونی خود، اشخاص یا مدیرانی که در مسیر تولید و اشتغال آفرینی مانع شکل گیری فعالیت های تولیدی و سرمایه گذاری شوند را مورد بازخواست قرار خواهد داد.
کد خبر: ۱۰۳۷۶۹۶
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۲ 06 April 2022

تابناک فارس به نقل از فارس: علی فاتحی در جلسه پیگیری سیاست‌های اقتصاد مقاومتی با اشاره به بیانات و تاکیدات مقام معظم رهبری در چند سال اخیر در خصوص تولید اظهار کرد: دادگستری فارس نسبت به حمایت حقوقی و قضایی از تولید و اشتغال‌آفرینی به شدت پایبند است.

وی وظیفه مدیران مربوطه را مهندسی قوانین در راستای رونق اقتصادی و رفع موانع تولید دانست و گفت: اقتصاد مقاومتی به معنی تقویت بدنه اقتصادی کشور و استفاده از ظرفیت‌های مختلف به‌ منظور توسعه همه جانبه کشور است به ‌گونه‌ای که در مقابل هرگونه تحریم و فشارهای خارجی، گزندی به کشور وارد نشود.

این مقام قضایی اعلام کرد: با توجه به نامگذاری سال 1401 به نام «تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین» دستگاه قضایی در راستای وظایف قانونی خود، اشخاص یا مدیرانی که در مسیر تولید و اشتغال آفرینی مانع شکل گیری فعالیت های تولیدی و سرمایه گذاری شوند را مورد بازخواست قرار خواهد داد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار