فرمانده انتظامی استان فارس سردار گفت: طی ۱۱ ماهه اول امسال ۷۷ باند تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح استان فارس منهدم و نزدیک به ۴۴ تن انواع مواد مخدر نیز کشف شده است.
کد خبر: ۱۰۹۴۹۹۵
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۷:۳۰ 02 March 2023

تابناک فارس به نقل از مهرنما: سردار رهام‌بخش حبیبی در نشست خبری گفت: با توجه به ایام پایانی سال و تعطیلات نوروز و همچنین تأکیدات فرمانده کل انتظامی کشور، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس با همکاری سایر عوامل انتظامی نسبت به اجرای طرح تشدید برخورد با خرده فروشان مواد مخدر و جمع‌آوری معتادان متجاهر طی ۴۸ ساعت گذشته در سطح شهر شیراز اقدام کردند.

 

او گفت: در نتیجه اجرای این طرح، ۹۶ خرده فروش مواد مخدر دستگیر و ۲۵۷ معتاد متجاهر نیز جمع آوری و به مرکز ماده ۱۶ قانون مبارزه با مواد مخدر تحویل داده شد.

 

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: در این طرح بیش از ۱۵ کیلوگرم انواع مواد مخدر، ۱۱ حقه وافور و ۹ دستگاه ترازوی توزین کشف شد.

 

سردار حبیبی در بخش دیگری گفت: طی ۱۱ ماهه اول امسال ۷۷ باند تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح استان فارس منهدم و نزدیک به ۴۴ تن انواع مواد مخدر نیز کشف شده است.

 

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه از ابتدای امسال تا پایان بهمن‌ماه ۱۲ هزار و ۵۶ متهم در سطح استان در ارتباط با جرائم مواد مخدر دستگیر شده‌اند، گفت: در این خصوص یک هزار و ۷۶ دستگاه خودرو و موتورسیکلت نیز توقیف و روانه پارکینگ شده‌اند.

 

او گفت: پاسخگویی به دغدغه مردم عزیز را اولویت کاری خود می‌دانیم و به هیچ وجه اجازه نخواهیم داد تا عده‌ای افراد فرصت طلب و سودجو امنیت و آرامش مردم را مختل کنند.

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار