با دستگیری اعضای باند سارقان حرفه‌ای محموله‌های جاده‌ای، ۳۴۰ میلیارد ریال اموال مسروقه از آنان کشف شد.
کد خبر: ۱۱۲۷۴۰۷
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۷:۳۰ 21 September 2023

تابناک فارس به نقل از صدا و سیما: رئیس پلیس آگاهی استان فارس گفت: با دستگیری اعضای باند سارقان حرفه‌ای محموله‌های جاده‌ای، ۳۴۰ میلیارد ریال اموال مسروقه از آنان کشف شد.
سرهنگ حبیبی گفت : در پی وقوع چند فقره سرقت محموله از کامیون‌های عبوری در محور‌های مواصلاتی شمال استان فارس، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان با انجام اقدامات فنی، اطلاعاتی و بکارگیری روش‌های نوین علمی باند ۵ نفره سارقان حرفه‌ای و سابقه‌دار را در یکی از استان‌های همجوار شناسایی و طی چند عملیات غافلگیرانه و ضربتی آن‌ها را دستگیر کردند.
این مقام انتظامی تصریح کرد: متهمان در بازجویی‌های اولیه به ۱۴ فقره سرقت در محور‌های مواصلاتی شمال فارس اعتراف و مقادیر قابل توجهی اموال مسروقه از جمله تجهیزات پزشکی و دندان پزشکی، دارو‌های کمیاب و ... از آنان کشف شد.
سرهنگ "حبیبی" با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش کالا‌های مسروقه کشف شده را ۳۴۰ میلیارد ریال برآورد کردند، گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی و از آن طریق روانه زندان شدند.
این مقام انتظامی امنیت را خط قرمز پلیس دانست و تصریح کرد: هرکس که از این خط قرمز عبور کند با واکنش مقتدرانه پلیس مواجه خواهد شد و از رانندگان کامیون‌ها خواست در صورت مشاهده هر نوع مورد مشکوک سریعا با فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس حاصل کنند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار