محمدعلی گرایی کشتی گیر شیرازی در رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان در صربستان در دور اول با آدلت تیولیوبایف از روسیه مبارزه کرد که با نتیجه ۲ بر صفر بر این کشتی گیر غلبه کرد.
کد خبر: ۱۱۲۷۴۷۷
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۱ 21 September 2023

تابناک فارس به نقل از صدا و سیما: در وزن ۷۷ کیلوگرم که با حضور ۴۶ کشتی گیر برگزارشد، محمدعلی گرایی در دور اول با آدلت تیولیوبایف از روسیه مبارزه کرد که با غلبه بر این حریف، در دور دوم با نائو کوزاکا از ژاپن روبرور می شود.
یونس امره باشار دارنده مدال برنز جهان از ترکیه و آکژول محموداف قهرمان جهان و نایب قهرمان المپیک از قرقیزستان در گروه گرایی قرار دارند.
در وزن ۶۷ کیلوگرم که ۴۲ کشتی گیر شرکت کرده اند، محمدرضا گرایی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با ابرار آتابایف قهرمان آسیا از ازبکستان کشتی می‌گیرد. حسرت جعفراف دارنده مدال برنز جهان از آذربایجان، ابراهیم السید دارنده مدال برنز المپیک از مصر و لوئیز اورتا سانچز قهرما وزن ۶۰ کیلوگرم المپیک از کوبا نیز در گروه گرایی قرار دارد.
مسابقات اوزان ۵۵، ۸۲، ۷۷ و ۱۳۰ کیلوگرم روز‌های ۳۰ و ۳۱ شهریور، مسابقات اوزان ۷۲، ۶۰ و ۹۷ کیلوگرم روز‌های ۳۱ شهریور و اول مهرماه و مسابقات اوزان ۶۳، ۶۷ و ۸۷ کیلوگرم روز‌های جمعه و شنبه اول و دوم مهرماه سال جاری برگزار می‌شود.
رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان از امروز تا ۲ مهرماه در شهر بلگراد صربستان برگزار می‌شود.

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار