یکی از اراذل و اوباش مسلح در حین تخریب وسایل یک واحد صنفی در شیراز، شناسایی و دستگیر شد.
کد خبر: ۱۱۶۰۵۶۹
تاریخ انتشار: ۰۹ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۵:۳۰ 28 March 2024

تابناک فارس به نقل از صدا و سیما: یکی از اراذل و اوباش مسلح به سلاح گرم در حین درگیری و تخریب وسایل یک واحد صنفی در شیراز شناسایی و دستگیر شد.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان شیراز گفت: مأموران گشت انتظامی شهرستان شیراز هنگام گشت زنی در حوزه استحفاظی خود مشاهده کردند که ۲ نفر با سلاح گرم از نوع کلت کمری و سلاح سرد از نوع قمه درحال درگیری با متصدی یک باب مغازه و تخریب اجناس داخل مغازه هستند.

سرهنگ عبدالرضا ضربت افزود: مأموران انتظامی وارد عمل شده، اما در این هنگام ۲ نفر از اراذل و اوباش مسلح به سمت مأموران حمله ور شدند.

ضربت گفت: پس از اخطار‌های مأموران پلیس مبنی بر تسلیم شدن اراذل و اوباش و بی توجهی آنان، در نهایت مأموران پلیس با رعایت قانون بکارگیری سلاح، به سمت آنان شلیک و پای یکی از اراذل و اوباش را مجروح و سرانجام او را دستگیر کردند.

وی با عنوان اینکه وضعیت این فرد مجروح شده رضایت بخش اعلام شده است، گفت: یکی دیگر از اراذل و اوباش از صحنه فرار کرد که تلاش برای شناسایی و دستگیری وی ادامه دارد.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان شیراز گفت: یک قبضه سلاح گرم شامل کلت کمری به همراه هفت فشنگ، کشف و پرونده مقدماتی در این زمینه تشکیل شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار