درپی وقوع حادثه بالگرد رئیس جمهوری در منطقه ورزقان، رییس جمعیت هلال احمر عازم آذربایجان شرقی شد.
کد خبر: ۱۱۶۷۶۵۱
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۵۳ 19 May 2024

تابناک فارس به نقل از ایسنا: پیرحسین کولیوند، رئیس جمعیت هلال احمر کشورمان درباره آخرین وضعیت اقدامات انجام شده از سوی هلال احمر در محل حادثه بالگرد حامل رئیس جمهور و کاروان همراه، گفت: در حال حاضر ۴۰ تیم واکنش‌سریع به همراه امکانات و تجهیزات کامل در محل حادثه بالگرد حامل رئیس جمهوری حضور دارند و اقدامات خود را در این خصوص آغاز کرده‌اند. همچنان جستجو ادامه دارد اما به آثاری از محل سقوط بالگرد دست پیدا نکرده‌ایم.

به گفته رئیس جمعیت هلال احمر، تیم‌های امدادی در محل حضور داشته و از آماده‌باش کامل نیز برخوردارند. به محض فراهم شدن امکان پرواز بالگرد، جستجوی هوایی را نیز ادامه خواهیم داد.

وی با اشاره به شرایط نامساعد جوی و صعب‌العبور بودن محل حادثه، گفت: با تمام تلاش همه همکاران در حال عملیات جستجو هستند و از پهپاد و امداد هوایی استفاده کردیم اما شرایط جوی امکان جستجوی هوایی وجود ندارد و از طریق نیروهای امدادی زمینی واکنش سریع و تیم‌های ارزیابی عملیات جستجو انجام می‌شود.وی ادامه داد: بنده نیز عازم استان آذربایجان شرقی و محل حادثه بالگرد رئیس جمهوری هستم تا از نزدیک بر روند امدادرسانی و عملیات نظارت شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار