مدیرکل دفتر امور روستایی و شورا‌های استانداری فارس از آماده‌سازی دهیاران برای مشارکت در انتخاباتی پرشور خبر داد.
کد خبر: ۱۱۷۰۶۹۰
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۵ 11 June 2024

تابناک فارس به نقل از باشگاه خبرنگاران: حامد رستمی حضور در انتخابات را رسالت دینی و اجتماعی آحاد جامعه برشمرد و اظهار کرد: ایران اسلامی با بهره‌مندی از دولتی قوی و انقلابی بر ریل پیشرفت به مسیر خود ادامه خواهد داد.

او یکی از معیار‌های ارزیابی دهیاران را حضور پرشور اهالی منطقه در انتخابات برشمرد و افزود: بیان خدمات ارزنده دولت به جامعه نقش مهمی در برگزاری انتخاباتی شکوهمند خواهد داشت.

رستمی با تاکید بر اهمیت اجرایی سازی «جهاد تبیین» گفت: رهبر معظم انقلاب تاکید وِیژه‌ای بر اطلاع‌رسانی پیرامون خدمات و تلاش‌ها با بیانی هنرمندانه دارند و باید در این حوزه تمامی توان خود را به‌کار گیریم.

مدیرکل دفتر امور روستایی و شورا‌های استانداری فارس از دهیاران به عنوان یکی از مهم‌ترین مجریان «جهاد تبیین» یاد کرد و گفت: دولت سیزدهم تمامی توان خود را در حوزه اعتمادسازی و محرومیت‌زدایی به‌کار گرفت و از دهیاران انتظار می‌رود با برگزاری جلسه با بزرگان و معتمدین به رسالت خود عمل کنند.

به گفته رستمی، قدم‌های ارزشمندی در زمینه گسترش عدالت‌محور خدمات و امکانات در دولت سیزدهم برداشته شد که دستاورد آن ارتقاء کیفیت مردم در روستاها، بخش‌ها و شهر‌های کوچک و بزرگ است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار