پیمان باباخانی ادامه داد: یکی از مشکلات، درگیری بین مسافر و راننده بر سر پول خُرد و میزان کرایه بوده که در این ارتباط سیستم پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی tms در شیراز در دست راه اندازی است و هفته گذشته فراخوان آن منتشر شد که با این اقدام پول خُرد حذف و هزینه کرایه براساس تاکسی‌متر دریافت می‌شود.
کد خبر: ۹۶۴۵۵۸
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۹ 17 May 2021

تابناک فارس به نقل از صدا و سیما: سرپرست سازمان حمل و نقل مسافر شهرداری شیراز گفت: در حال حاضر حدود ۱۰ هزار تاکسی در شیراز وجود دارد که ۷ هزار دستگاه از آن‌ها فعال هستند.

پیمان باباخانی با بیان اینکه بیش از ۶۵ درصد تاکسی های شیراز فرسوده است، افزود: در چند وقت اخیر ۲۰۰ دستگاه تاکسی نوسازی شده است و به دنبال آن هستیم که با کمک شهرداری و پرداخت بخشی از سود تسهیلات بانکی تعداد دیگری از این ناوگان نوسازی شود.

وی ادامه داد: یکی از مشکلات، درگیری بین مسافر و راننده بر سر پول خُرد و میزان کرایه بوده که در این ارتباط سیستم پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی tms در شیراز در دست راه اندازی است و هفته گذشته فراخوان آن منتشر شد که با این اقدام پول خُرد حذف و هزینه کرایه براساس تاکسی‌متر دریافت می‌شود.

سرپرست سازمان حمل و نقل مسافر شهرداری شیراز اظهار داشت: همچنین با توجه به کرونا و جلوگیری از تجمع رانندگان در سازمان، ثبت نام و دریافت مجوز تاکسی در ۳۲ دفتر پیشخوان سطح شهر شیراز انجام می‌شود و به دنبال برون سپاری ارائه خدمات صدور مجوز اتوبوس در دفاتر پیشخوان نیز هستیم.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار