صداوسیمای فارس به مناسبت ۲۰ مهر سالروز بزرگداشت حافظ ویژه برنامه‌های متنوع و مختلفی را در نظر گرفته است.
کد خبر: ۱۰۰۰۲۷۲
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۶ 10 October 2021

تابناک فارس به نقل از باشگاه خبرنگاران: علیرضا باغبانمنش معاون سیمای صداوسیمای فارس گفت: ویژه برنامه «یادروز حافظ» از ساعت ۸ تا ۲۲ سه شنبه ۲۰ مهر بصورت زنده از آرامگاه این شاعر بلند آوازه روی آنتن می‌رود.

او افزود: در این ویژه برنامه با شبکه‌های سراسری و مراکز استان‌ها ارتباط‌های متعدد زنده از آرامگاه حافظ برقرار خواهد شد.

باغبانمنش ادامه داد: در طول هفته بزرگداشت حافظ برنامه‌های روتین سیمای فارس شامل برنامه‌های زنده «دلگشا» ساعت ۲۱:۱۰، «کاشانه مهر» ساعت ۱۰ و «صبح پارسی» ساعت ۸ هر روز، نام و یاد حافظ را گرامی می‌دارند.

وی با بیان اینکه برنامه «می بی غش» هر شب ساعت ۲۳:۳۰ در طول هفته بزرگداشت حافظ پخش می‌شود اضافه کرد: نگاهی به بخش‌های جذاب و مهم برنامه‌های یادروز حافظ در سال‌های گذشته هر شب از شبکه فارس تقدیم بینندگان می‌شود.

معاون سیمای صداوسیمای فارس با بیان اینکه شبکه فارس برای پخش زنده مراسم بزرگداشت حافظ با حضور مسوولان کشوری و استانی از آرامگاه این شاعر نامی تمهیدات لازم را در نظر گرفته است ادامه داد: این برنامه بصورت زنده از شبکه‌های سراسری و مراکز استان‌ها پخش خواهد شد.

او پخش مستند‌ها و نماهنگ‌های مختلف به مناسبت یادروز حافظ را از دیگر برنامه‌هایی برشمرد که در جدول پخش سیمای فارس جانمایی شده است.

معاون صدای صداوسیمای فارس هم با بیان اینکه رادیو فارس برای بزرگداشت حافظ برنامه‌های متنوعی را در نظر گرفته گفت: برنامه «شب‌های ایران» در سحرگاه سه شنبه ۲۰ مهر از ساعت ۱۲:۳۰ تا ۲ بامداد از رادیو فارس و مراکز استان‌ها بصورت زنده پخش می‌شود.

یاسر جمالی اضافه کرد: برنامه «شبی با حافظ» هم عصر سه شنبه ۲۰ مهر به صورت زنده تقدیم شنوندگان می‌شود.

او با بیان اینکه ارتباط زنده با رادیو فرهنگ در یادروز حافظ از دیگر برنامه‌های رادیو فارس است ادامه داد: پخش ۴ مستند درخصوص بررسی ابعاد مختلف زندگی حافظ، برنامه‌های «دمی با حافظ» و «حافظ راز» با بررسی اشعار حافظ، ۱۰ آنونس رادیویی ویژه یادروز حافظ و نمایش «حافظانه» از دیگر برنامه‌های رادیو فارس به مناسبت بزرگداشت حافظ است که سه شنبه ۲۰ مهر روی آنتن می‌رود.

معاون صدای صداوسیمای فارس استقرار گزارشگران و برنامه سازان رادیو فارس در آرامگاه حافظ برای انعکاس آخرین اخبار و برنامه‌های سالروز بزرگداشت خواجه اهل راز از طریق ارتباط زنده با رادیو‌های سراسری و مراکز استان را از دیگر برنامه‌های رادیو فارس در سالروز بزرگداشت حافظ برشمرد.

معاون خبر صداوسیمای فارس هم گفت: در بخش‌های خبری ۱۱، ۱۶ رادیو و ۱۶:۴۵، ۲۰:۴۵ و ۲۳:۱۵ سیمای فارس هم گزارش‌های تولیدی به مناسبت یادروز حافظ پخش میشود.

ابوالحسن کرمی اضافه کرد: پوشش رویداد‌های خبری سالروز بزرگداشت حافظ بصورت تولیدی و ارتباط زنده با شبکه‌های سراسری و مراکز استان‌ها و انتشار گزارش‌های مکتوب بزرگداشت حافظ در سایت خبرگزاری صداوسیمای فارس از برنامه‌های معاونت خبر فارس است.

علی خورشیدسوار معاون فضای مجازی صداوسیمای فارس هم گفت: تولید و انتشار پوستر استوری و استوری موشن، بازتولید بسته‌های کوتاه «حافظ نامه»، تولید و انتشار ویدیوگرافیک اشعار حافظ و تقطیع و بازنشر تولیدات سیما در خصوص بزرگداشت حافظ از مهمترین برنامه‌های فضای مجازی شبکه فارس به مناسبت بزرگداشت این شاعر پرآوازه است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار