رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس گفت: امسال قطعا اعزام کاروان و زائر از استان‌ها به حرم مطهر امام (ره) نخواهیم داشت و صرفا از شهرستان های پیرامون جمعیتی به حرم مطهر اعزام شده و حضور خواهند یافت.
کد خبر: ۱۰۴۶۴۶۶
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۴ 23 May 2022

تابناک فارس به نقل از باشگاه خبرنگاران: حجت‌الاسلام محمد رضایی دوشنبه دوم خرداد در جلسه ستاد بزرگداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و گرامیداشت قیام خونین ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ در شیراز، با اشاره به وضعیت شیوع ویروس کرونا، به مشکلات احتمالی عدم ادامه مستمر رعایت مسائل بهداشتی اشاره کرد و افزود: امسال قطعاً اعزام کاروان و زائر از استان ها به حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) نخواهیم داشت و صرفا از شهرستان های پیرامون جمعیتی به حرم مطهر اعزام شده و حضور خواهند یافت.

او گفت: با توجه به عدم برگزاری مراسم در خور شأن سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) در دو سال گذشته به علت شرایط وخیم شیوع ویروس کرونا، باید به این نکته که امسال مراسمی بهتر و مفصل تر جهت تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل و انقلاب اسلامی برگزار شود توجه کرد.

رضایی با اشاره به تنش‌های موجود در سطح جامعه نسبت به انقلاب اسلامی ایران در مسائل اقتصادی، توجه به جهاد تبیین مد نظر مقام معظم رهبری را خواستار شد و خاطرنشان کرد: در بحث جهاد تبیین آنچه که مد نظر رهبری بود بیشتر در ارتباط با دستاوردهای انقلاب و بحث پیشرفت و این نکته که چه بودیم و چه شدیم است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس با برشمردن محرومیت‌های جامعه از امکانات بدیهی در زمان رژیم سابق، برخورداری عموم مردم و محرومین پس از انقلاب اسلامی از فناوری‌های به روز آن زمان نظیر تلفن و جاده که در اکثر کشورها وجود داشت و مردم ایران از کیفیت مناسب آن محروم شده بودند را یادآور شد و تصریح کرد: با وجود همه مشکلات نباید در حق انقلاب اسلامی، پیشرفت ها، پروژه ها، زیرساخت ها و کارهای عظیمی که پس از انقلاب اسلامی انجام شد بی انصافی کرد و آن‌ها را نادیده گرفت.

رضایی افزود: مقام معظم رهبری که جهاد تبیین را عنوان فرمودند یعنی این گونه مسائل برای مردم گفته شود اما ما نمی گوییم و متأسفانه گویی شبکه‌های معاند در حال جهاد تبیین مسائل باطل خودشان هستند که باید این مهم اصلاح شود و ما ضمن سعی برای برطرف کردن مشکلات از بیان دستاوردها غافل نشویم.

او خاطرنشان کرد: در سی و سومین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در شیراز یک برنامه واحد و جامع خواهیم داشت که زمان و مکان آن متعاقباً تعیین و به حضور مردم عزیز اعلام خواهد شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار