پنجاه و دومین جشنواره بین المللی فیلم رشد، در ارتباط تصویری وزیر آموزش و پرورش با دبستان شهدای شوش در روستای شاپور جان شیراز آغاز شد.
کد خبر: ۱۰۷۹۷۳۹
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۰ 30 November 2022

تابناک فارس به نقل از فارس:  افتتاحیه جشنواره فیلم رشد، همزمان به میزبانی مدرسه دارالفنون تهران و دبستان شهدای شوش محل تحصیل شهید آرشام سرایداران از شهدای حادثه تروریستی شاهچراغ برگزار شد.

در این دوره از جشنواره فیلم رشد بیش از ۱۴۰ اثر در سه بخش بین الملل، دانش آموزان فیلمساز و معلمان فیلمساز به مرحله داوری راه یافته اند و برگزاری مراسم اکران آثار در مدارس کشور آغاز شد.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس در ارتباط تصویری با آیین افتتاح پنجاه و دومین جشنواره بین المللی فیلم رشد گفت: فیلم‌های جشنواره در ۴۵ منطقه آموزشی شامل کلاس‌های درس مدارس، سالن‌های سینمایی آموزش و پرورش و کانون‌های فرهنگی و تربیتی و، فیلم‌ها و محتوا‌های تولید شده برای بیش از ۲۰۰ هزار دانش آموز و معلم استان فارس اکران می‌شود.

محمدخلیل عسکری با اشاره به ضرورت بهره مندی از ظرفیت هنر و رسانه در فرآیند تربیت دانش آموزان، افزود: باتوجه به شبهاتی که در جنگ ترکیبی اخیر برذهن و وجود دانش آموزان نفوذ پیدا کرده است و برای پاسخ‌گویی به این شبهات برای دانش آموزان حق طلب، عدالت خواه و ایران دوست، باید از زبان هنر استفاده کنیم.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار