معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار فارس گفت: آن دسته از داوطلبانی که صحت مدارک آن‌ها از سوی مراجع ۶ گانه تایید شده یک کد رهگیری دریافت می‌کنند که بر اساس آن متقاضیان از ۲۷ مهرماه تا سوم آبانماه فرصت دارند ثبت نام خود را نهایی کنند، ثبت نام نهایی هم الکترونیکی است.
کد خبر: ۱۱۲۷۱۲۷
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۹ 19 September 2023

تابناک فارس به نقل از صدا و سیما: رئیس ستاد انتخابات استان فارس، در خصوص روند تشکیل هیات‌های اجرایی انتخابات گفت: در حد فاصل بین ۲۶ شهریور تا ۲۷ مهرماه یکی دیگر از فراینده‌های انتخابات یعنی تشکیل هیات‌های اجرایی در فرمانداری‌های استان انجام خواهد شد.
اسماعیل قزل سفلی، افزود: نتایج صحت‌سنجی مدارک داوطلبان انتخابات مجلس که در مرحله نخست اقدام به پیش ثبت نام کرده اند از ۲۶ شهریورماه از طریق پیامک به آن‌ها اعلام شد.
معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری فارس گفت: آن دسته از داوطلبانی که صحت مدارک آن‌ها از سوی مراجع ۶ گانه تایید شده یک کد رهگیری دریافت می‌کنند که بر اساس آن متقاضیان از ۲۷ مهرماه تا سوم آبانماه فرصت دارند ثبت نام خود را نهایی کنند، ثبت نام نهایی هم الکترونیکی خواهد بود.
وی ادامه داد: داوطلبانی هم که صحت مدارک آن‌ها از سوی یک یا چند مرجع تایید نشده از ۲۷ شهریور تا دوم مهرماه فرصت دارند که اعتراض خود را ثبت کنند.
او اظهار کرد: نتیجه این اعتراض هم در قبل از ۲۷ مهرماه اعلام می‌شود که به دنبال آن یک کد رهگیری برای داوطلبانی که صحت مدارک آن‌ها در این مرحله تایید شده ارسال می‌شود.
وی گفت: متقاضیان در این مرحله با استفاده از کد رهگیری که دریافت کرده‌اند از ۲۷ مهرماه تا دوم آبان ماه فرصت دارند که ثبت نام خود را نهایی کنند.
رئیس ستاد انتخابات استان فارس، در خصوص روند تشکیل هیات‌های اجرایی انتخابات هم گفت: از ۲۶ شهریور تا ۲۷ مهرماه یکی دیگر از فراینده‌های انتخابات یعنی تشکیل هیات‌های اجرایی در فرمانداری‌های استان انجام خواهد شد.
قزل سفلی افزود: بر این اساس، از فرمانداری‌ها خواسته شده که معتمدین را شناسایی و نسبت به معرفی آن‌ها اقدام کنند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار