ارجمند گفت: با شناسایی ۱۶۸ بیمار جدید مبتلا به کرونا مجموع بیماران کرونایی در شهرستان های جهرم و خفر به ۲۵ هزار و ۷۰ نفر رسید.
کد خبر: ۹۹۰۵۳۳
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۰ 02 September 2021

تابناک فارس به نقل از شبستان:  «سید مجید ارجمند» به آخرین وضعیت بیماری کرونا در شهرستان جهرم اشاره کرد و گفت: امروز روند شناسایی بیماران مبتلا به کرونا همچون روزهای گذشته ادامه داشته است.

 

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم با اشاره به شناسایی بیماران جدید مبتلا به کرونا در شهرستان های جهرم و خفر، افزود: متاسفانه امروز شاهد شناسایی ۱۶۸ بیمار جدید مبتلا به کرونا بودیم که این رقم به نسبت به آمار روز گذشته با کاهش رو به رو بوده است.

 

وی با اشاره به آخرین آمار مبتلایان به کرونا در شهرستان های جهرم و خفر، اذعان کرد: در مجموع تعداد ۲۵ هزار و ۷۰ نفر در شهرستان های جهرم و خفر به بیماری کرونا مبتلا شده اند.

 

ارجمند همچنین تعداد کل نمونه های گرفته شده تا کنون را ۷۷ هزار و ۴۲۳ مورد عنوان کرد و اظهار داشت: بیماران کرونایی سایر مراحل درمان خود را تحت نظارت کادر درمان بخش کرونا بیمارستان پیمانیه جهرم سپری می کنند.

 

وی به بیماران مبتلا به کرونا که در قرنطینه در حال سپری کردن دوران بیماری خود هستند، اشاره کرد که در حال حاضر تعداد آنها ۲ هزار و ۱۹ نفر بوده که مراحل درمان خود را در منزل سپری می کنند.

 

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم همچنین به آمار بهبودیافتگان کرونایی نیز اشاره کرد و عنوان داشت: شمار بهبود یافته های مبتلا به کرونا در شهرستان های جهرم و خفر نیز تا کنون به ۲۲ هزار و ۷۲۵ نفر رسیده است.

 

وی تعداد كل بیماران بستری مشكوک و مثبت در بخش های كرونای بيمارستان پيمانيه را ۲۲۳ نفر ذکر کرد و گفت: از این تعداد، ۲۱۱ بیمار در بخش های عمومی و ۱۲ بیمار در بخش آی سی یو بستری هستند.

 

ارجمند به ترخیص ۳۹ بیمار کرونایی از بیمارستان اشاره کرد و اظهار داشت: همچنین روز گذشته تعداد ۴۹ بیمار جدید به شمار بیماران بستری در بیمارستان پیمانیه افزوده شدند.

 

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم در پایان به شمار جان باختگان کرونایی در شهرستان های جهرم و خفر اشاره کرد که تعداد آنها از ابتدا تا کنون به ۲۴۹ نفر رسیده است.

برچسب ها: کرونا ، جهرم ، مبتلیان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار