رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان فارس از انفجار کپسول گاز در روستای کرونی شیراز و مرگ ۴ تن خبر داد.
کد خبر: ۱۰۸۶۳۹۵
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۷ 09 January 2023

تابناک فارس به نقل از تسنیم:محمد جواد مرادیان از انفجار کپسول گاز (جهت گرم کردن منزل) در روستای کرونی شیراز خبر داد و اظهار داشت: در این حادثه 3 تن قبل از رسیدن نیروهای امدادی در دم جان باختند و یک نفر دیگر با 82 درصد سوختگی در بیمارستان جان باخت.

محمدهادی قانع رئیس سازمان آتش نشانی شیراز نیز در تشریح جزئیات این حادثه آتش سوزی هولناک در ساختمان مسکونی گفت: سه عضو خانواده از جمله مادر، دو فرزند 12 و 7 ساله و پدر و فرزند 15 را به کام مرگ کشاند.

وی در بیان این حادثه مرگبار ابراز داشت: طی تماس شهروندان با سامانه 125 و اطلاع رسانی این حادثه، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 17 با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی شیراز، ساعت 22:58 شب جاری 18 دی ماه خود را به روستای کرونی رساندند.

وی گفت: یک واحد مسکونی در طبقه دوم یک ساختمان دو طبقه، دچار انفجار و آتش سوزی شده و شعله های آتش از درب و پنجره های این واحد مسکونی به بیرون زبانه می کشید.

 

آتش پاد قانع با اشاره به حضور خانواده 5 نفره در زمان وقوع حادثه در منزل مسکونی ادامه داد: نیروهای عملیاتی به سرعت به دو گروه تقسیم شدند که گروه اول، پس از قطع جریان اصلی برق ساختمان، با استفاده از لوله های آبرسانی و تجهیزات خاموش کننده، عملیات مهار شعله های آتش را آغاز کردند.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز تصریح کرد: استفاده از سیلندر پیک نیکی و کپسولی و نشت شدید گاز علت این حادثه هولناک بود و شدت انفجار به حدی بود که ساختمان دچار تخریب و 4 نفر از اعضای خانواده باختند.

برچسب ها: انفجار ، نشست گاز ، کشته
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار