با استفاده از ۱۳ کارگاه مجاز با رعایت استاندارد‌های لازم حدود ۹۰ درصد از خودرو‌های عمومی ثبت نام شده در استان فارس دوگانه سوز شده اند.
کد خبر: ۹۹۹۴۳۲
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۳ 07 October 2021

تابناک فارس به نقل از صدا و سیما: امیربنی کریمی مدیرمنطقه ازتداوم فرایند دوگانه سوز کردن خودرو‌های عمومی در استان خبرداد وگفت:تاکنون ۸۵۷۵ خودوری عمومی و تاکسی‌های اینترنتی که دارای شرایط بوده دراین طرح ثبت نام و از این تعداد ۹۰ درصد دوگانه سوز ومابقی در حال انجام است.
امیربنی کریمی با بیان اینکه هزینه تبدیل خودرو‌های عمومی وانت‌بار و تاکسی به دوگانه سوز طبق مصوبه هیات دولت به صورت رایگان وتاکسی‌های اینترنتی با پرداخت ۳۰ درصد هزینه، صورت می‌گیرد، افزود با هدف تسریع بخشیدن به فرایند دوگانه سوز کردن رایگان خودور‌های عمومی برنامه ریزی برای افزایش وبهره برداری حداکثری از ظرفیت کارگاه‌های موجود، انجام شده است.
وی با بیان این موضوع که در حال حاضر دراستان فارس ۱۳ کارگاه مجاز با رعایت استاندارد‌های لازم برای تبدیل سوخت خودرو‌های عمومی فعال و تاکنون تعداد ۷۶۶۷ خودرو دوگانه سوز ومابقی درصف انتظار هستند که با افزایش کارگاه‌های تبدیل در سایر شهرستان‌های استان این روند سرعت بیشتری خواهد گرفت.

مدیر منطقه فارس میانگین متوسط روزانه گاز سی ان جی در استان را یک میلیون ۴۰۰ هزار مترمکعب بیان کرد وگفت:درحال حاضر تعداد ۱۳۰ باب جایگاه سی ان جی در سطح استان فعال ودر حال سوخت رسانی هستند.

برچسب ها: دوگانه سوز ، خودرو ، فارس
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار